V neuvedených klubech k pohybu nedošlo. První jsou uvedeni příchozí hráči, za pomlčkou odcházející.

Divize:

Kladno: Štěpán Hanzlík, Filip Suchý (oba Litoměřicko) – Marek Hudousek (Meteor Praha 8).

Hostouň: Tomáš Mach (Libiš) – Adam Boruta (Vyšehořovice).

Velvary: Jiří Křtěn (Libiš) – František Marek (Podsedice), Josef Kůrka (Klobuky).

KP:

Slaný: Tomáš Vimr, Dominik Tauš (oba Zlonice), Martin Žahour (Lhota), Marek Holly (Neštěmice) – Miroslav Rada (Lukavec), Petr Klusáček (Zlonice), Josef Pospíšil (Jedomělice).

Tuchlovice: David Chaloupka (Vraný), Zdeněk Podraný (Lhota) – Martin Kubín (Doksy).

Lhota: Zdeněk Podraný (Tuchlovice), Martin Žahour (Slaný)

I. A třída:

Vraný: Martin Svoboda, Matěj Suk (oba Klobuky), Jan Paluba (Mšec) – Tomáš Hadač (Chlumčany), David Chaloupka (Tuchlovice).

Hřebeč: Lukáš Křenek (Libušín) – Dominik Jánoš (H. Měcholupy).

I. B třída:

Jedomělice: Jiří Pospíšil (Hrdlív), Josef Pospíšil (Slaný) – Josef Průcha (Zlonice). Libušín: Martin Křivánek (Zbraslav) – Martin Arlt (Hrdlív), Lukáš Křenek (Hřebeč).

Doksy: Pavel Havrda (Zlonice), Martin Kubín (Tuchlovice) – 0.

Zlonice: Petr Klusáček (Slaný), Josef Průcha (Jedomělice) – Dominik Tauš, Tomáš Vimr (oba Slaný), Pavel Havrda (Doksy).

Klobuky: Josef Kůrka (Jedomělice) – Matěj Suk, Martin Svoboda (oba Vraný).

Unhošť: Daniel Asník (Ol. Rakovník) – 0.

OP:

Brandýsek: Orhan Dumjanič (Úhonice), David Procházka (Dřetovice), Robert Stökl (Rudná) – 0. V.

Přítočno: Petr Kasík, Vladislav Pech (oba Svinařov) – Kolářský (Kročehlavy).

Hrdlív: Lukáš Milka (Zichovec) – Jiří Pospíšil (Jedomělice), Martin Arlt (Libušín).

Černuc: Marek Šula (Otvovice) – Michal Gunar (Mšené Lázně).

Švermov: David Frič (Kadaň), Richard Polívka (Kročehlavy), Štěpán Šmíd (Jeneč) – 0.

Dubí: Ivan Valach (Vintířov) – 0.

III. třídy:

Novo Kladno: Daniel Kratochvíl (Hřebeč) – 0.

Svinařov: 0 – Petr Kasík, Vladislav Pech (oba V. Přítočno).

Dřetovice: 0 – David Procházka (Brandýsek),

Pozdeň: Miroslav Cífka (Mšec), Jakub Hlaváček (Pchery) – 0,

Žižice: Pavel Černý (Neuměřice) – Martin Švéda (Nebušice), Zichovec: 0 – Jan Snovický (V. Přítočno), Lukáš Milka (Hrdlív),

Neuměřice: Martin Kaprál (Zvoleněves) – Pavel Černý (Žižice),

Tuřany: Miloslav Capl (Verušičky), Milan Čížek (Peruc), Marcel Petrášek (Třebichovice), Radek Škuthan (Černčice) – 0,

Uhy: 0 – Michal Hájek (Kralupy 1901), Zvoleněves: 0 – Martin Kaprál (Neuměřice), Richard Karala (Olovnice).

Otvovice: 0 – Marek Šula (Černuc).

IV. třídy:

Pchery: 0 – Jakub Hlaváček (Pozdeň),

Olovnice: Richard Karala (Zvoleněves), Martin Nídr (Slatina),

Slatina: 0 – Martin Nídr (Olovnice),

Třebichovice: 0 – Martin Petrášek (Tuřany).