Hrdlív i podruhé zvítězil, doma získal skalp Lidic, na kterém se góly podíleli Rosenkranz (2), Červenka F. Janyš. Za hosty, kteří v půli vedli 1:0, skórovali Zyka, Filek a Vašík. Domácí hráli od 70. bez Zd. Kosa (ČK).

Pchery přijely do Srb jen s osmi hráči, tudíž v souboji s Tuchlovicemi nemohly pomýšlet na lepší výsledek. Vstřelený gól je ale může těšit.

Hattrick Říhy dovedl Dubí k vysoké výhře v Přítočně. Jednou se trefili Klíma a Konrád. Všechny góly ale padly až po změně stran.

Divoká plichta se zrodila ve Hřebči, odkud si odvezly bod Třebichovice (půle 2:1). Góly: Kvítek 2,Bercik (PK),Blaňár- Povolný, Kuška, Bacílek, Hajný.

Předlouhých sedm let čekal na radost ze vstřelené branky libušínský bek Špalek a stála za to. Jeho bomba do šibenice byla přenádherná. Domácí i díky jeho trefězískali s Družcem bod.

Smečnu vůbec nevyšel start do soutěže, a to má být jedním z favoritů. Teď doma podlehlo Braškovu, aniž by dalo branku.Branky zkušenějších vítězů padly ze vzduchu (55.Fojt, 83.Žák).

V devíti bez vyloučených Jakuba Čechovského a Mareše dohrával Svinařov zápas v Újezdu. Dvakrát tam dokázal stav vyrovnat, potřetí to užnešlo.

Výsledky:Kačice - Bratronice 0:2, Tuchlovice C - Pchery B 5:1, Libušín B - Družec B 3:3, Hrdlív B - Lidice B 4:3, Smečno - Braškov B 0:2, Pl. Újezd - Svinařov 3:2, Hřebeč B - Třebichovice 4:4, V. Přítočno B - Dubí 1:5.