IV. TŘÍDA A: Tuchlovice smetla hřebečská vlna

Kladensko - Tuchlovice se na hřišti lídra ze Hřebče držely jen poločas (1:2), ve druhém se však na jejich branku přivalila tsunami (Sádecký 4, Týč 2, Kvítek, Kratochvíl a vlastní). Vítězové zůstali těsně pod hranicí sta vstřelených branek.

31.5.2010

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Bedřich Klíma

Na tu ale dosáhla Kačice. Výsledek zápasu s Hrdlívem uzavřel svým druhým gólem Navrátil a právě to byla jubilejní branka (dále: J. Heller 2, P. Heller, Ondrášek). Hosté ale vedli zásahem Vondráka.

Bratronice remizovaly s Braškovem, jenž ve druhé půli díky zvýšenému úsilí smazal dvoubrankové manko (slánský, Kníže – Zajíc, Linc). Domácí ze závěrečného tlaku nic nevytěžili.

Smečno v Přítočnu ukázalo, že má šikovné fotbalisty. Sice prohrávalo 0:2 (Pletánek, Lhota), druhou půli ale jasně ovládlo, byť ještě jednou nechalo jít domácí do vedení (Lhota). Závěr ale patřil hostům (Lapáček 3, Kutil, Matoušek).

Pchery si nedaly pokoj ani v Dubí. I na jejich pažitu ukázaly, že jim to teď náramně kope. Dvěma góly se na třech bodech podílel Malý, jedním Troch. Za domácí stříleli Vidlička a Slezák.

Družec neudržel vedení nad Lidicemi, které si odvezly bod. Poprvé vyhrál venku Svinařov, jenž uspěl v Třebichovicích.

Skupina A: Kačice - Hrdlív B 6:1, Družec B - Lidice B 1:1, Bratronice - Braškov B 2:2, Dubí - Pchery B 2:3, Třebichovice - Svinařov 3:5, V. Přítočno B - Smečno 3:5, Hřebeč B - Tuchlovice C 9:2.

Středa:
Hrdlív B – Smečno, Lidice – Tuchlovice, Braškov – Újezd, Pchery – Hřebeč, Svinařov – Přítočno, Třebichovice – Kačice, Dubí – Družec.

31.5.2010 VSTUP DO DISKUSE

Stavebním záměrům v blízkosti obcí vystavila místní referenda stopku

David Rath
22

Kauza spojovaná s Rathem se vrací ke krajskému soudu

Setkání s politiky voliče ve Všetatech ovlivnilo

Všetaty /FOTOGALERIE/ – Když do malé obce na Rakovnicku začátkem října dorazila desítka lídrů středočeských kandidátek politických stran, místní si mysleli, že jde o nějaký žert. Jenže Deník bus, který politiky vezl z Prahy, skutečně svou cestu končil ve Všetatech. Ovlivnilo setkání s vrcholnými politiky naší země rozhodnutí tamních obyvatel při volbách?

Volejbalisté přemohli lázeňské šviháky

Kladensko - Volejbalisté Kladna mají cenný skalp. Porazili Karlovarsko 3:1a v extraligové tabulce jsou na třetím místě.

Kam na víkendový fotbal plus výsledky

Kladensko - Nabídka fotbalových zápasů v okrese Kladno.

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.