Z porážky v minulém kole proti Dukle se rychle oklepali hráči SK Kladna do patnácti let. Na domácím hřišti si jasně 5:1 poradili se Slavojem Vyšehrad. V utkání se blýskl třemi góly Haifler. Vítězství posunulo kladenské hráče po jedenácti kolech na třetí místo.

„S utkáním jsem spokojen. Proti houževnatému soupeři jsme se prosazovali po hezkých kombinačních akcí," řekl Tomáš Abrham, trenér Kladna.

Kdyby si starší žáci Vyšehradu do čtrnácti let nepředehráli jedno utkání, mohl být souboj na Kladně přímým střetem o první místo tabulky. Přesto, že vedoucí tým tabulky Kladno porazilo 3:2, stále zůstává na druhém místě o dva body za Vyšehradem.

„S vedoucím týmem ligy to byl velmi těžký zápas. Rozhodla naše velmi dobrá dvacetiminutovka ve druhém poločase, kdy jsme vstřelili tři branky," řekl Jiří Dušek, trenér Kladna.

Příští utkání hrají starší žáci v Litvínově. Pokud čtrnáctka toto utkání vyhraje, posune se na první místo České ligy. Vyšehrad má utkání předehrané a hráči SK Kladno na něj ztrácí pouze dva body.

Česká liga starších žáků – U15
SK Kladno – FK Slavoj Vyšehrad 5:1 (3:0). Branky Kladna: Haifler 3x, Kadar, Pihrt.

Sestava: Řehák – Kopačinský (50. Průcha), Abrham, Kadar, Procházka (55. Kalousek) - Čech(50. Radošinský), Pihrt, Kott – Sekanina (55. Holub) – Haifler, Hudousek.

Česká liga starších žáků – U14
SK Kladno – FK Slavoj Vyšehrad 3:2 (0:0). Branky Kladna: Jizba 2, Rohla. 

Sestava: Pokorný – Jansa, Halász, Rohla, Jůza – Jizba, Dáňa, Drozda, Dejčmar (36. Hlaváček) – Kotouček, Šnobl (36. Linhart).

Mladší žáci SK Kladno hráli doma proti Baníku Sokolov. Třináctka si v zápase s chutí zastřílela a soupeře rozdrtila 18:4. „Podali jsme spolehlivý výkon. Branky padaly po hezkých kombinačních akcích," hodnotil Jaroslav Hrubeš, trenér Kladna. Mladší žáci do třinácti let se posunuli na páté místo tabulky, když na třetí Ústí nad Labem ztrácí pouze jeden bod.

Naopak nejmladším žákům do dvanácti let se utkání se Sokolovem vůbec nepovedlo a prohráli vysoko 4:14. „Bohužel jsme neproměňovali šance. Soupeř nás navíc přehrál důrazem a bojovností," řekl Milan Novák, trenér Kladna.

Oboje mladší žáci SK Kladna jedou o víkendu na hřiště Tempo Praha.

Česká liga mladších žáků – U13
SK Kladno – FK Baník Sokolov 18:4
branky Kladna: Šnobl 5x, Hrubeš 4x, Kronus 3x, Mačura 2x, Šrédl, Pospíšil, Slabý, Donát
Sestava: Kindl – Kozár, Kolářský, Švejda, Donát,Pokorný, Vrba, Loffelmann, Kronus, Slabý
Smrkovský – Šrédl, Hrubeš, Jeřábek, Mačura, Klíma, Pospíšil, Šnobl, Halász

Česká liga mladších žáků – U12
SK Kladno – FK Baník Sokolov 4:14
branky Kladna: Lunger, Fous, Tomi, Pospíšil T.
Sestava: Veiner- Šašek, Kolářský, Tyban, Pospíšil L., Slabý, Lunger, Zábranský P., Čermák,
Měřínský, Vacínek
Cimrman- Solár, Bezděka, Tomi, Kronus, Fojt, Zábranský J., Baruzzi, Nachtigal,
Pospíšil T., Fous. 

Petr Maňkoš