Zákolany se ukázaly ve Slatině ve velmi dobrém světle, domů však odjely sprázdnou. Domácí dostal do vedení Paprňák, který se při tom ale zranil, tudíž byl jejich útok jalový. Hosté srovnali Míkou, avšak do půle inkasovali z R. Schönfelderem proměněnou penaltou. Po změně stran podtrhla výhru domácích krásná akce Vimra sMrázkem.

Uhy rozhodly duel s Tuřany už v prvním poločase, kdy pouhým deseti hráčům hostů nasázely pět branek. Druhý skončil smírně 1:1 (R. Hájek 2, Bakalár, Král, R. Novák, Zoltán).

Vpoměrně vyrovnaném utkání si připsala další prohru Koleč, která doma nestačila na Pozdeň. Vůbec to s ní nevypadalo dobře, protože prohrávala už 0:3 (Dlugi, Kvasnička, Růžička). Vzávěru se ale dotáhla na nejtěsnější rozdíl.

Vrbičany zlobily ve Zlonicích jen v první půli, ve které dokonce po chybě brankáře vyhrávaly. Do půle ale stav otočili Hanzlík a Demeter. Po obrátce hosté odpadli a po trefách Demetera, L. Nagye a T. Havrdy si odvezli bůra.

Podobně jako Uhy si vedly Blevice ve Pcherách, kde dokonce v úvodní části nastřílely branek šest. Na konečných osmi se čtyřikrát podílel Bednár, třikrát Bauer a jednou R. Šerák.

Se čtyřmi góly vyprovodil Zichovec celek Neuměřic. Ve špatném světle se ukázaly Otvovice v Černuci, která jim po zásluze nastřílela pět branek. Pro domácí to byly první body, jež jim pomohly z poslední pozice.