Už před sezonou se očekávalo, že hry opostup nejvíce promluví béčko Slaného a Slatina, a to se zatím potvrzuje, ikdyž vzávětří číhají další dvatýmy.

Slánští vlétě obnovili rezervu a jasný cíl byl okamžitý postup výš. Silný kádr dával odhodlání na podzim patřičně najevo a hlavně vdomácím prostředí byl až na jednu výjimku nedostižný (jedinkrát inkasoval– od Hřebče). Venku také neprohrál, jen dvakrát remizoval a právě plichta ve Slatině, kde dvakrát prohrával a navíc kopal od 40.minuty vdeseti, ho udržela včele.

Jaký je největší rozdíl mezi Slaným a Slatinou, jež by nepohrdla návratem do III. třídy? Stačí se podívat do kolonky obdržených branek. Ve slatinských zápasech zkrátka góly padaly. Až na jednu výjimku. VTřebichovicích vyšel nejlépe střílející tým naprázdno a za to zaplatil prohrou a možná a průběžným vedením.

Největším překvapením podzimu jsou výkony Hřebče B. Na soupeřových hřištích potrápila ioba nejlepší (ve Slaném prohrála vnastaveném čase a ve Slatině 3:4, když vedla už 3:0). Na jaře má solidní los, takže pozor nani!

Trošku za očekáváním naopak zaostal Buštěhrad, který nezvládl zásadní věc– prohrál doma sprvním (0:1) idruhým (2:9) vtabulce, podlehl ive Hřebči (2:6). Body se špičkou mu scházejí. Ostatní soupeři pro něj větší překážkou nebyli.

Sezonu snů prožívá béčko Uhů, kterému patří páté místo! Sice mu ktomu pomohla kontumace zápasu sTřebichovicemi B (2:2), ale itak je jeho bodový zisk nečekaný. Nejcennější je asi výhra vKnovízi (3:0). Utrpělo ale také nejvyšší prohru podzimu. Ve Slatině dostalo15:0.

Právě borci béčka Knovíze jsou velkým zklamáním, protože obhajují první příčku. Začali sice remízou se Slaným (1:1), dva body sebrali iHřebči (to byly její jediné domácí zisky!), avšak série tři proher ze závěru podzimu, vníž nedali ani gól, je odsunula do středu tabulky.

Víc se očekávalo také od rezervy Černuce (7.). Ta je zvyklá pohybovat se trošku výš. Málokterý tým střídal pěkné výsledky spropadáky. Kuriózní je, že 1:5 prohrála čtyřikrát. Na výsledek podzimu si musela počkat až do posledního kola, vněmž remizovala se Slatinou 4:4, když vedla už 4:1! Svůj standard odkopaly Otvovice B. Většinu bodů získaly doma. Zvenku je přivezly pouze zKnovíze (1:0). Společně se Zákolany byly vderby aktéry jediné bezbrankové remízy, která je vnejnižší soutěži velkou vzácností.

Víc od podzimu očekávaly vZákolanech. Po loňské zahřívací sezoně to mělo být rozhodně lepší. Přístup některých hráčů se však nezměnil. Spíš naopak. Bodovaly až ve svém pátém podzimním vystoupení (Pchery 4:2). Pak to sice bylo lepší, avšak na lepší než deváté místo to nestačilo.

První půlsezonu má za sebou béčko Pcher. Sdvěma výhrami asi moc spokojené nebylo, ani stím, že mělo nejpropustnější obranu. Desítku dostalo ve Hřebči. Doma si poradilo sOtvovicemi (3:1, vyhrálo vTřebichovicích(4:1).

Ani bod venku nezískalo béčko Třebichovic. Když už se mu to podařilo, tak to bylo sčernochem na hřišti, přesněji– hráče neměly na seznamu (vUhách 2:2, 0:3 kont.). Pěkný šťouch se mu však podařil proti Slatině, kterou porazilo 1:0.