V utkání slabší úrovně porazily Bratronice Přítočno (půle 3:0). Za vítěze nastřílel hattrick Těžký, jednou se trefil Jánský. V derby v Újezdu dával góly jenom Braškov. Druhý padl v 90. V Tuchlovicích se hrálo pohledné derby, z něhož díky lepší produktivitě vzešli vítězně domácí borci. Jediný gól stačil Libušínu k málo očekávané výhře nad Dubím. Po debaklu ve Stochově si spravili chuť Lidičtí, kterým umožnil poslední Svinařov čtyřikrát skórovat.

IV. třída, B:
Tuřany, byť ztratily dva body v Zichovci, zvýšily svůj náskok na čtyři body. A mohlo to být ještě víc, kdyby neztratily vedení 2:0 (Dlouhý 2). O ně je připravili Petržílka a Novotný ml. Domácí v závěru podržel brankář Milka. Výpadku lídra nevyužily Klobuky, jež v derby–šlágru ve Vraném přišly o poločasové vedení (Černý). Pak ještě vyrovnaly (L. Starý), ale v posledních minutách dramatického utkání domácí dvěma brankami rozhodli. Hrdlív se výhrou nad Zlonicemi (Lapáček, Janiš, Pařízek, Jaroš – Koutný) odpoutal od poslední Pozdně. Po sérii devíti zápasů bez porážky padla Čechie. Její jediný gól v Třebichovicích dal Hort. Smírně se rozešly Jedomělice s Vrbičany.

IV. třída, C: Buštěhrad držel v poločase na hřišti lídra ze Slaného slibný stav 1:1. Po obrátce ho však favorit přišpendlil pěti direkty. O senzaci kola se postaraly Zákolany, které se po dlouhé době sešly. Druhá Hřebeč sice u nich vedla, avšak domácí trefami Hory, Porazila, I. Nováka a Valtera skóre rázně otočili. Před Hřebečské se prosmýkla Slatina, když Pchery pokořil hattrickem Janeček. Po dlouhých deseti letech se trefil, a to dokonce hlavou, David Pustina. Pozadu nezůstal ani jeho bratr Jaroslav. Od posledních Pcher odskočily Třebichovice, které získaly uhský skalp. Na první jarní body čekají Otvovice, Tentokrát vyšly naprázdno v Černuci.