První Stochov se posílil áčkaři, kteří měli volno. To se promítlo i do výsledku zápasu s Újezdem, který si odvezl šest branek (Lichner, Lavička, Kedroň, Raigl, Vorbach a Cibula).

Bratronice v souboji s Braškovem od první minuty dokazovaly, kdo je lépe připraven. Před slušnou návštěvou svoji převahu vyjádřily i střelecky (Kníže 2, Křečan st., Nedvěd, Černý, Křečan ml.).

Dubí zahájilo jaro výtečně, po letech se vrátil na jeho lavičku trenér Ludvík a hned slavil vysokou výhru nad céčkem Tuchlovic, které už v půli prohrávalo 0:3.

Po bezbrankovém pločase dal poslední Svinařov během chvíle dva góly (Kogut, Charvát), Přítočnou ale také dvěma slepeným zásahy vyrovnalo (Kuba, Lhota) a v poslední minutě strhlo výhru na svoji stranu. Desítku proměnil Pletánek. Řídil přítočenský laik.

Kačice si nejtěsnějším poměrem poradila s Libušínem, který však byl celkově lepším mužstvem. V půli ale prohrával po gólech Helera a Kindla 0:2. Ve druhé jen snížil.

Hřebeč nijak zvlášť nezazářila, když dala Třebichovicím jen dvě branky

Výsledky: Dubí – Tuchlovice C 4:1, Bratronice – Braškov B 6:0, Svinařov – V. Přítočno B 2:3, Kačice - Libušín B 2:1, Stochov B - Pl. Újezd 6:0, Hřebeč B - Třebichovice B 2:0.