Hodně tvrdý a kvalitní zápas kola mezi Hostouní a Kačicí vyzněl na skóre jasně pro domácí. Hosté ale v první půli nastřelili tři tyče, aby ji prohráli 0:1. Druhá už patřila vítězům (Jan Šinágl, Marek Šinágl, Hurský, Žíla).

Dubí nedrží gólman a je znát i zimní odchod Říhy do Braškova. Zásahy Kovalchuka a D. Konráda byly na Smečno málo, poněvadž to Na Vysokém střelecký půst rozhodně nedrželo. Blýsklo se sedmi kousky (Lapáček 4, Kasák 2, Ulm).

Lidice nahrály povinné tři body v Třebichovicích, Braškov těsně zdolal Žehrovice a zvedá se buštěhradská juniorka, jež o výhře nad Hrdlívem rozhodla už v první čtvrthodině, kdy dala všechny tři góly (Stloukal 2, Housa).

Přítočno toho od začátku utkání v Bratronicích moc neukazovalo, a když navíc hrálo od 30. minuty po faulu na unikajícího hráče v deseti, neměli to domácí vůbec složité (Křečan ml. 2, Kníže 2, Žák).