Skupina A: Svinařov rozhodl o výhře v Buštěhradu už v první půli, kterou vyhrál 7:0, druhá skončila 1:1 (za domácí Feda). V Družci se měl hrát šlágr kola, ten se však změnil exhibici Hostouně. Na šesti brankách z deseti se podíleli borci kádru prvního týmu (Eiselt 3, Vlček 2, Fišer, dále stříleli D. Kohout 2, Fábry a Žíla).

Lidice překvapily v Kačici, na jejich čtyři góly odpověděl pouze J. Heller. Pořádný nářez si odvezlo Dubí z Bratronic, kde inkasovalo potupnou osmičku (Kníže 3, Křečan ml. 3, Křečan, Žák).

Újezd nebyl proti Hrdlívu lepším týmem, přesto doma uhrál remízu. Hosté nedali penaltu. Smečno si rozdílem tří branek poradilo se Žehrovicemi.
Poprvé na jaře vyhrálo posílené Přítočno a bylo to s Braškovem, jenž vedl v 6. minutě 2:0 (Libjak 2, Hráský, L. Senko, Jícha).

Skupina B: Souboj dvou nejlepších týmů vyzněl herně i výsledkově pro domácí Velvary. V derby porazily Uhy (půle 2:1).

Slatina devíti góly deklasovala Černuc a devět branek padlo i v Zákolanech. O jednu víc zde daly Zlonice. To samé platilo o duelu v Jedomělicích, kde uspěly Pchery.

Na pěti gólech Blevic v síti Tuřan se podíleli: Bednár 2x, Bauer, M. Šerák a Řeřicha. Koleč v Zichovci rozhodně nezklamala, z těsné výhry se ale radovali domácí.

Otvovice potvrdily roli favorita v Pozdni, vyhrály ale pouze těsně.

Neuměřice porazily Vrbičany. K dvěma trefám Růněho a jedné Srba přidal jeden až z půlky Novotný.