Devátý Braškov B měl nevšední jaro a v konečném důsledku špatné jaro. Doma ze sedmi zápasů až na dvě remízy vše prohrál a venku naopak pouze dvakrát podlehl. Tomu odpovídají tabulky. V domácím prostředí patřil mezi vůbec nejslabší a u soupeřů byl pátý.

Desáté místo Svinařova moc překvapilo. Po podzimu předposlední celek měl parádní jaro a společně s Lidicemi B si nejvíc polepšil. Mohly za to páté nejlepší odvety a hlavně neuvěřitelných osm vítězství, včetně skalpů Smečna (3:2) a Bratronic (4:3).

Jedenáctá příčka patří Hrdlívu B, jenž zakončil sezonu parádně. Jako jediný na jaře obral o body postupující Hřebeč B, na jejímž trávníku remizoval 2:2. Začátek jara ale měl špatný. Stejně jako Braškov první čtyři kola nevyhrál. I to se podepsalo na propadu o tři příčky.

S dvanáctou pozicí se musely spokojit Třebichovice, které jsou zřejmě největším zklamáním soutěže. Podzim ještě šel, ale jaro měly druhé nejhorší. Prohrály sedmkrát v řadě a nastřílely jen šestnáct branek. Celkově měly druhou nejhorší ofenzivu. Tady asi byl kámen úrazu.

Za očekáváním zůstalo i třinácté Velké Přítočno B, nejhorší mužstvo odvet, které v nich pouze dvakrát vyhrálo. Dokázalo ale zmydlit Pletený Újezd 10:0! Podobně jako Třebichovice mělo Přítočno tragickou druhou polovinu jara, v sedmi kolech získalo pouze bod.

Předposlední Pletený Újezd si oproti podzimu trošku pohoršil. Jeho velkou slabinou byla ofenziva – na jaře nastřílel nejméně branek – a to platilo i v konečném účtování. Doma to Meteplete ještě celkem šlo (například porazil Lidice 1:0), ale z venku přivezl pouhé tři body, když uspěl v Braškově (2:0).
Pchery B byly poslední na podzim a ač si v odvetách polepšily o čtrnáct bodů, zůstal jim v rukách černý petr. Litovat mohou posledních pěti kol, z nichž vytěžily jen tři body za výhru nad Přítočnem (4:2). Celkově měly jasně nejprůchodnější defenzivu (118 branek).