První Stochov nezaváhal ve Hřebči, kde otevřel skóre z přímého kopu Melen, postupně se k němu přidali Cibula, Frolík, Plicka a Raigl.

Jediný gól stačil Bratronicím k výhře v Přítočně, kde se hrálo kvalitní, rychlé utkání. Výhru hostům zajistil v 70. Nedvěd. Stínem utkání byla nešťastná srážka zkušeného domácího stopera Hráského s Knížetem, (80)., kterou přítočenský borec odnesl ošklivým zranění hlavy.

Dubí v Třebichovicích čtyřikrát trefilo tyč a zaplatilo za to, protože nakonec přišlo o poločasové vedení 2:0, které jim zajistil Vimr. Domácí po pauze vyrovnali.

Také Braškov nedržel náskok 2:0, který mu zajistili střelou z 25 m Žák st. a Štáfek. Hosté z Újezdu snížili z desítky a pak pokusem z dálky, který brankář Želina ml. neudržel, i srovnali skóre.

Kačice odehrála výbornou partii v Tuchlovicích. kde vedla v půli 3:0. Její poslední gól byl parádní, Heller od vlastní šestnáctky prošel celým hřištěm a z 30 m zavěsil. Domácí jen snížili Lukavským a Daníčkem (PK). Desítku kopali i hosté, brankář Nagy ji nedal.

Svinařov má jenom dva body a oba získal s Libušínem! Také on dokázal vymazat dvougólovou ztrátu. Jeho střelci byli Černý a Charvát.