I. kolo, 22. – 23. srpna, 17: Hrdlív B - Libušín B, Lidice B - Smečno, Braškov B - Tuchlovice C, Pchery B - Pl. Újezd, Svinařov - Hřebeč B, Třebichovice - V. Přítočno B, Dubí - Kačice, Bratronice - Družec B.

II. kolo, 29. – 30. srpna, 17: Libušín B - Družec B, Hrdlív B - Lidice B, Smečno - Braškov B, Tuchlovice C - Pchery B, Pl. Újezd - Svinařov, Hřebeč B - Třebichovice, V. Přítočno B - Dubí, Kačice - Bratronice.

XIV. kolo, 2. září, 17: Libušín B - Smečno, Hrdlív B - Tuchlovice C, Lidice B - Pl. Újezd, Braškov B - Hřebeč B, Pchery B - V. Přítočno B, Svinařov - Kačice, Třebichovice - Družec B, Dubí - Bratronice.

III. kolo, 5. – 6. září, 17: Lidice B - Libušín B, Braškov B - Hrdlív B, Pchery B - Smečno, Svinařov - Tuchlovice C, Třebichovice - Pl. Újezd, Dubí - Hřebeč B, Bratronice - V. Přítočno B, Družec B - Kačice.

IV. kolo, 12. – 13. září, 17: Libušín B - Kačice, Hrdlív B - Pchery B, Lidice B - Braškov B, Smečno - Svinařov, Tuchlovice C - Třebichovice, Pl. Újezd - Dubí, Hřebeč B - Bratronice, V. Přítočno B - Družec B.

V. kolo, 19. – 20. září, 16.30: Braškov B - Libušín B, Svinařov - Hrdlív B, Pchery B - Lidice B, Třebichovice - Smečno, Dubí - Tuchlovice C, Bratronice - Pl. Újezd, Družec B - Hřebeč B, Kačice - V. Přítočno B.

VI. kolo, 26. – 27. září, 16.30: Libušín B - V. Přítočno B, Hrdlív B - Třebichovice, Lidice B - Svinařov, Braškov B - Pchery B, Smečno - Dubí, Tuchlovice C - Bratronice, Pl. Újezd - Družec B, Hřebeč B - Kačice.

VII. kolo, 3. – 10. října, 16: Pchery B - Libušín B, Dubí - Hrdlív B, Třebichovice - Lidice B, Svinařov - Braškov B, Bratronice - Smečno, Družec B - Tuchlovice C, Kačice - Pl. Újezd, V. Přítočno B - Hřebeč B.

VIII. kolo, 10. – 11. října, 16: Libušín B - Hřebeč B, Hrdlív B - Bratronice, Lidice B - Dubí, Braškov B - Třebichovice, Pchery B - Svinařov, Smečno - Družec B, Tuchlovice C - Kačice, Pl. Újezd - V. Přítočno B.

IX. kolo, 17. – 18. října, 15.30: Svinařov - Libušín B, Družec B - Hrdlív B, Bratronice - Lidice B, Dubí - Braškov B, Třebichovice - Pchery B, Kačice - Smečno, V. Přítočno B - Tuchlovice C, Hřebeč B - Pl. Újezd.

X. kolo, 24. – 25. října, 14.30: Libušín B - Pl. Újezd, Hrdlív B - Kačice, Lidice B - Družec B, Braškov B - Bratronice, Pchery B - Dubí, Svinařov - Třebichovice, Smečno - V. Přítočno B, Tuchlovice C - Hřebeč B.

XV. kolo, 28. října, 14.30: Bratronice - Libušín B, Smečno - Hrdlív B, Tuchlovice C - Lidice B, Pl. Újezd - Braškov B, Hřebeč B - Pchery B, V. Přítočno B - Svinařov, Kačice - Třebichovice, Družec B - Dubí.

XI. kolo, 31. října – 1. listopadu, 14: Třebichovice - Libušín B, V. Přítočno B - Hrdlív B, Kačice - Lidice B, Družec B - Braškov B, Bratronice - Pchery B, Dubí - Svinařov, Hřebeč B - Smečno, Pl. Újezd - Tuchlovice C.

XII. kolo, 7. – 8. listopadu, 14: Libušín B - Tuchlovice C, Hrdlív B - Hřebeč B, Lidice B - V. Přítočno B, Braškov B - Kačice, Pchery B - Družec B, Svinařov - Bratronice, Třebichovice - Dubí, Smečno - Pl. Újezd.

XIII. kolo, 14. – 15. listopadu, 13.30: Dubí - Libušín B, Pl. Újezd - Hrdlív B, Hřebeč B - Lidice B, V. Přítočno B - Braškov B, Kačice - Pchery B, Družec B - Svinařov, Bratronice - Třebichovice, Tuchlovice C - Smečno.

Kdy hrají doma
Sobota: Sokol Braškov B, Slovan Dubí, Sokol Bratronice, SK Kačice, TJ Tuchlovice C (10.15, hř. Srby), AFK Svinařov.
Neděle: Baník Libušín B, Sokol Smečno, Sokol Hrdlív B, Sokol Lidice B (10.15), SK Pchery B, SK Třebichovice, Sokol Družec B, SK Velké Přítočno B, SK Hřebeč B, Meteor Pletený Újezd.