Lidice se silnými prohrávají. Potvrdilo seto i v Kačici, kde si připsaly pátou porážku v řadě. Suverénní lídr tabulky jim nastřílel pět branek (P. Heller 2, Tancoš z PK, Kedroň, Švarc). Na 4:1 zvyšoval Heller dokonce přímo z rohu.

Pchery hrály v Bratronicích v deseti a zaslouží uznání, že duel nevypustily a bojovaly až do konce, byť v každém poločase šestkrát inkasovaly (Nedvěd 4, Kníže 4, Křečan ml. 3, Černý, Kohout).Čtvrt hodiny před koncemhráč hostůna brankové čáře vyrazil míč rukou, byl vyloučen a domácí gólmanem Kohoutem proměnili penaltu.

Už napět vítězství natáhla svoji šňůru Hřebeč.V neděli ji prodloužila proti Smečnu, které oba poločasy prohrálo shodně 1:2. Dvě přesné trefy vítězůzaznamenal Kvítek, jednu Beinhart a Týč zPK.

Svinařov se v první půli v Dubí blýskl. Vyhrál ji 1:0, ve druhé ale už patřilo hřiště favoritovi, který hosty pokořil šesti brankami (Slezák 2, Větrovec 2, Petera, Strachota, Ondr). Oba góly poražených nesou podpis Charváta.

Byl to Braškov, kdo po šesti veleúspěšných kolech zastavil spanilou jízdu Družce a dokonce to bylo na jeho trávníku, kdese po divokém průběhu zrodil stejně divokývýsledek 4:7. Skóre otevřeli domácí, v půli ale prohrávali 1:4. Dobře začali i druhý poločas (3:4), aby svým posledním zásahem určili až konečné skóre (Kuška, Pliml, Plecitý, R. Misura -Žák st. 2, Linc 2, Fuit 2, Zajíc).

Přítočenský brankář Lhota zaváhal u prvního gólu výborného Hrdlíva, až do svého zranění ale byl oporou svého týmu. Do druhé části šel opět do brány asistent L. Studnička, který se také dobře držel a dokonce se těšil ze snížení O. Studničky na 1:3. Poslední minuty však patřily jasně hostům (Pařízek, Vondrák 2, Kočínský a brankář áčka Brikner).

Do třetice si připsal tříbodový zisk Libušín. Výhra o pět gólů v Třebichovicíchdocelapřekvapila. O to víc, když po bezbrankovém poločase inkasoval jako první.Dvěma brankami se na ní podílel J. Volf, jednou M. Bučko, Králíček, Mucha a Tomášek z PK.

Po třech porážkách sahal po třech bodech Újezd. Ve druhé půli zvýšil svůj náskok nad Tuchlovicemi na 2:0 (Dechy, Kureš), hosté ale stihli vyrovnat.

Výsledky:Třebichovice - Libušín B 1:6, Dubí - Svinařov 6:2, Bratronice - Pchery B 12:0, Kačice - Lidice B 5:1, V. Přítočno B - Hrdlív B 1:5, Hřebeč B - Smečno 4:2, Pl. Újezd - Tuchlovice C 2:2, Družec B - Braškov B 4:7.