Kačice jenom splnila povinnost, góly Kouby (2), Kedroně, P. Hellera a Chiškára bez problémů porazila poslední Pchery a v čele přezimuje s tříbodovým náskokem.

Třebichovice se v Bratronicích se ujali vedení, když jejich branku vstřelil po hrubé chybě domácí obrany J. Tužka. Domácí vzápětí vyrovnali Bláhou a do poločasu zvýšili Kníže a Nedvěd. Ve druhé půli se očekával bratronický nápor, ale byli to hosté, kteří udávali tón hry, avšak bez gólového efektu.

Rozjeté fotbalisty Libušína nezastavilo ani Dubí. Domácím nasázeli sedm branek (Mucha 2, Tomášek z PK, J. Volf, L. Volf a Bučko). Za poražené se prosadili Doubner, Ježek a M. Říha.

Hřebeč zvládla derby s Lidicemi, kterým se nepodařilo zastavit černou sérii. Vítězové měli brzy dvougólový náskok (Kvítek a premiérově mezi dospělými Rojdl) a Lidičtí do půle určili výsledek Filkem. Jejich kapitán Luka byl terčem několika zákroků nepotrestaných kartou, v deseti tak dohrávali oni.

Přítočno v 10. minutě prohrávalo s Braškovem 0:2. Pak se ale začal vyplácet vynucený tah s asistentem L. Studničkou v brance a gólmanem P. Lhotou na hrotu. Do půle vyrovnali (P. Lhota, P. Senko) a přestože hosté znovu vedli, P. Senko z desítky opět srovnal. Hostům předtím stejnou výhodu lapil L. Studnička.

S podzimem se vítězně loučil Újezd, jenž maximálně bodoval po šesti kolech. Překvapivě si poradil s Hrdlívem. Už v první půli nastřelil tři tyče a do vedení ho přece jen dostal Lolek. V 50. minutě z desítky zvýšil Šťastný, zatímco hosté, kteří také promarnili dost možností, korigovali v posledních vteřinách Janišem.

Svinařov měl v Družci gólově navrch. Zásahy bratrů Jakuba a Jiřího Čechovských vyhrával 2:1, pak však přišel o vyloučenou oporu Charváta a jejich oslabení domácí využili k nastřílení tří branek.

Nevydařený podzim zakončilo Smečno pětigólovou porážkou od Tuchlovic. Už v půli to bylo 5:1. Dvěma góly se na ní v Srbech podílel Fišer, jednou se prosadili M. Bešta, Beneš, J. Beránek, Matějovský).

Výsledky: Dubí-Libušín B 3:7, Pl. Újezd-Hrdlív B 2:1, Hřebeč B-Lidice B 2:1, V. Přítočno B-Braškov B 3:3, Kačice-Pchery B 5:0, Družec B-Svinařov 4:2, Bratronice-Třebichovice 3:1, Tuchlovice C-Smečno 6:1.