Tabulku vede po zásluze Kačice, a to proto, že měla vyrovnané výkony a hlavně se dokázala rychle vypořádat s domácí prohrou s Bratronicemi ve 2. kole (0:2). Druhou porážku utrpěla v Tuchlovicích, jinak ale byl podzim v jejím podání samá pozitiva. Spoléhala na góly vyhlášeného kanonýra Jana Hellera, jenž měl výrazný podíl na faktu, že jeho tým nastřílel nejvíc branek ze všech. Vyhýbala se jí zranění, nejlepší byla doma i venku. Přece jenom ale ještě jedno minus existuje – zbytečná vyloučení, což není v kačické kabině žádná novinka.

Největší naděje na postup se dávaly před sezonou druhým Bratronicím. Výtečně začaly, sedm kol – 17 bodů, pak však přišla zranění opor a v jejich důsledku porážka se Smečnem a následná krátká krize s dalšími dvěma prohrami. Podzim však zakončily třemi výhrami, včetně dvanácti gólů do sítě Pcher. Nejlepší defenziva soutěže soupeřům sedmkrát nedovolila skórovat!

Překvapením je hra třetí Hřebče. Sice v úvodním kole senzačně prohrála ve Svinařově (2:3), to však bylo její jediné zaváhání. Posledních osm utkání dokonce vyhrála! Na kontě má nejméně porážek ze všech. Oproti jaru mužstvo doplnili dorostenci, tudíž se zde dobře kloubila zkušenost s mládím. Cítit byla i pomoc hráčů, kteří nedostávali tolik příležitostí v prvním týmu.

Remízový král Braškov se tradičně drží v popředí tabulky. K tomu, aby byl ještě lepší než čtvrtý, mu scházely třeba body z domácích zápasů s Kačicí (2:3) a Hřebčí (3:4). Ze silné trojky na svém hřišti zdolal pouze Bratronice (1:0). Vůbec doma mu to dvakrát nesedlo, protože porazil pouze zmíněné Bratronice. Omlazený tým, který téměř nevyužíval borců áčka, měl druhou nejlepší obranu. Jejím základním kamenem byl brankář Zahrádka, jenž se vrátil mezi braškovské tři tyče.

Za očekáváním zůstalo až páté Dubí. Zklamání Na Vysokém ale není až tak velké, jak by se mohlo zdát. Kádr se totiž nemění a tím stárne. Navíc se mu nevyhýbala zranění. Tradičně měl pomalejší rozjezd a teď se k tomu přidaly i dvě porážky ze závěru podzimu (Třebichovice 3:6,. Libušín 3:7). Domácí prostředí pro něj nebylo výhodou – prohrál tady i důležitá utkání s Kačicí a Bratronicemi (2:5, 0:5). Mnohem lepší bilanci měl venku.

Před sezonou nově vznikl tým Družce. Nastupovali za něj kluci, kteří měli se soutěžními zápasy minimální zkušenosti, a to bylo znát v první polovině podzimu. Ve druhé jim zejména v zadních řadách vypomáhali jeden dva hráči z áčka a rázem se to promítlo do výsledků. Pochopitelně na ně měly vliv i přibývající zkušenosti. Poprvé vyhrál v 8. kole, kdy porazil Pletený Újezd (3:2) a pak jeho následnou spanilou podzimní jízdu narušila jen porážka s Braškovem (4:7) a remíza s Dubím (3:3). Průběžné šesté místo zde hodnotí velmi pozitivně.

Sedmý Libušín začal soutěž mizerně. Za pět kol jen jednou vyhrál a hrozilo, že by vedení klubu nemuselo nechat mužstvo soutěž dohrát. Přišel však zlomový zápas na Braškově, kde po výborném výkonu remizovalo 2:2. Sice další čtyři kola získalo jen tři body, ale dobrá hra došla ocenění později. Posledních pět kol počítali Libušínští jen vítězství. Chlubit se mohou druhou nejúdernější ofenzivou.

Osmý Hrdlív polovinu podzimu atakoval nejvyšší příčky tabulky. Aby také ne, když pětkrát vyhrál a třikrát remizoval. V 9. kole však doma narazil s Bratronicemi (0:4) a od té doby to šlo s mužstvem, které uhrálo i dvě bezbrankové remízy, z kopce. Na vině byl v první řadě náhle navlhlý střelný prach ve druhé polovině podzimu. O užší kontakt s čelními pozicemi tabulky přišlo i vinou dalších domácích proher s Kačicí (2:3) a Hřebčí (2:3).