Druhá Kačice ztrácí deset bodů. V Újezdu vyhrála 5:0 (Jan Heller 2, Kindl 2, Kouba). Kuriózní je, že domácí nedali desítku a hosté Tancošem rovnou dvě.

Smečno ukázalo svou lepší tvář, když porazilo silné, ale zbrklé Bratronice. Skóre otevřel Matoušek (21.), kdy jeho snad centr z dobrých 40 m zaplul do horního růžku. Po přestávce dílo dokončil po pohledných akcích dvěma brankami M. Mucha (57., 84.).

Dubí přišlo v poslední minutě o Pateru (ČK), jenž se zalobil za penaltu, z níž hrdlívský Mostek vyrovnal na konečných 1:1. Hosté vedli brankou Říhy.

V Braškově padaly góly jen v první půli, v níž Svinařov dvakrát vyrovnal (Koavřík, vydra) a deset minut před koncem trefil Jakubem Čechovským břevno. Tuchlovice podruhé za sebou vyhrály bez obdržené branky. Góly M. Bešty a Vicence porazily Družec.

Lidice dostaly v poslední vteřině prvního poločasu gól na 1:1, přesto si nakonec s Třebichovicemi hladce poradily (Filek 2, Skála, Zýka).