Smečenští poprvé na jaře uspěli v derby, když po porážkách se Svinařovem a Třebichovicemi zvládli to nejtěžší. čtyři góly nadělili druhé Kačici (půle 1:0, Ulm, Trubáček a nakonec střeleckou formu dvakrát potvrdil M. Mucha).

Bratronice nestačily v Lidicích, kde se střelecky prosadili pouze Křečan ml. a Bláha. To domácí se blýskli rovnou pětkrát. Dubí vyhrálo v Braškově 2:1 po půli 1:0. Jeho góly dal Jůza a rozhodl mladičký Konrád.

Ranní vstávání dlouhodobě nesvědčí Přítočnu. Posílený tým nezvládl závěr první půle, v němž Tuchlovičtí rozvlnili dvakrát síť a tím určili konečný výsledek. Hosté paradoxně ožili po červené Vránovi (50.), nevedlo to ale ani ke snížení.

V Hrdlívu zářil družecký Větrovec, jenž třemi góly rozhodl o výhře svého týmu 4:3 (dále Plecitý). Za domácí, kteří v půli vedli 2:1, skórovali Janda (2) a Janyš.

Třetí výhru v řadě mají v kapse Pchery, které v derby sedmi kousky vypráskaly Třebichovice (Šváb 2, Troch, Husnik, Malý, Kohout, Král) a konečně opustily poslední místo.