Podzimní lídr z Kačice nakonec skončil druhý se ztrátou jedenáct bodů na první pozici. V odvetách uhrál o čtrnáct bodů méně než první Hřebeč. Může za to zejména první polovina jara, v níž pouze třikrát vyhrál a podlehl i Hřebči (2:5).

O poznání hůř zvládly odvety celkově třetí Bratronice, které byly šesté nejhorší! Daly méně branek, ale v první řadě na podzim výtečná defenziva mnohem víc inkasovala, a to trojnásobně! Přesto byla celkově nejpevnější.

Až čtvrtý skončil další z předsezonních favoritů – Dubí. Jeho silnou stránkou byla hra venku odkud přivezl o pět bodů víc než získal doma Na vysokém. Tady byl kámen úrazu, zde ztrácel důležité body, zejména s týmy z první trojky, bodoval jen se Hřebčí (1:1).

Skokanem jara byly Lidice B, které si polepšily o pět míst na pátou příčku. Odvety zvládly s druhým nejvyšším počtem bodů. Výtečně soutěž zahájily a v podobném stylu ji ukončily. Jen ten střed nebyl nejlepší. Tady hodně ztratily.

Smečno mělo být černým koněm soutěže, potvrdilo to ale až na jaře, kdy bylo třetí nejlepší. Zlepšila se jeho obranná činnost, i když ji zde stále považují za slabinu. Jaro začalo třemi výhrami, k nimž později přidalo sérii čtyř.

O pět bodů méně než na podzim nastřádal v odvetách Družec B, přesto si celkově pohoršil pouze o jednu pozici na sedmou. Měl mizernou první polovinu jara–ze sedmi kol nastřádal pouze pět bodů. Také Družečtí se nemohli dvakrát chlubit defenzivou.

Typickým týmem středu tabulky jsou osmé Tuchlovice C, jejichž bilance na podzim a na jaře je takřka shodná. Měly stejný počet výher i porážek. Jen skóre z obou částí bylo otočené. Cenná byla výhra 1:0 v Bratronicích.