Dubí potvrdilo výborný vstup do sezony a brankami Říhy a Větrovce z první půle rozhodlo ve Smečně o svém vítězství. Domácí od prohraného derby se Svinařovem výsledkově a herně tápou.

Právě Svinařovu se v Újezdu střelecky moc nevedlo, stejně si ale přes výtečný výkon brankáře domácích výhru nenechal ujít (Červenka, Charvát).

Družecký Povolný se v Tuchlovicích poprvé dotkl balonu ve 20. minutě a hned z toho byl gól v síti obětavého Klíra, jenž musel mezi tři tyče. Do konce utkání inkasoval ještě pětkrát, ale tak jasné to zase nebylo, domácí totiž stáhli na 3:5 a až šestý gól Jupy je položil (za vítěze ještě: Špale, P. Kuška, J. Kuška, Bureš).

Poprvé ztratila Hostouň. V Kačici ji porazily branky Kindla, Vagnera ml. a J. Hellera. Po obrátce jen snížila na konečných 3:2.

Když hrají Lidice, padají góly. V průměru téměř sedm na utkání. Doma se opět vytáhly, když nasázely Třebichovicím devítku (Filek 3, R. Hubka 2, Zyka, Procházka, P. Pazievski a T. Pazievski).

Bratronice začaly v Přítočnu náporem, z kterého tentokrát vytěžily tři hezké góly (Křečan ml. 2, Kníže). Ve druhé půli měli místy převahu domácí, ale bez brankového efektu.

Žehrovičtí přišli o bod v závěru utkáni s Braškovem, kdy Kučera neproměnil penaltu. Hosté vyhráli půli 2:1, ve druhé snižoval Nídrle.

Poprvé zvítězil i Hrdlív, s Buštěhradem to ale byla spíš povinnost.