Dubí utrpělo další ztrátu a za lídrem tabulky už dost pokulhává. V Žehrovicích sice vyhrálo poločas zásahem Větrovce, ve druhém však nechalo domácí fotbalisty vyrovnat.

Deset branek nastřílela Kačice do sítě Buštěhradu (Vágner ml. 3, J. Heller 2, Ondrášek 2, Kindl, Bašta, Nagy z PK).

Mladá Hostouň nebrala v potaz věkový rozdíl a domácí Braškov zmydlila 9:0. Šest banánů nasázela už do poločasu (Mikšovský a Žíla 2, Faigl, Hurský, J. Šinágl, Michal, Fábry).

Lidičtí se rychle vzpamatovali z debaklu od Kačice a góly Filka, Zýky, Šípka a P. Pazievského porazili Bratronice 4:1. Hosté se v 8. minutě ujali vedení nádhernou brankou Žáka do šibenice. Potom převzali režii zápasu domácí a postupně zvyšovali skóre. Ke konci zápasu je ale vystrašil hostující hráč Kníže který prošel celou jejich obranou, obešel i brankáře ale z úhlu trefil jenom tyč.

Půltuctem gólů se blýskl Hrdlív v duelu s Přítočnem (Hádl 2, Červenka, Motyčka, Erba, Janyš). První půle byl v podání hostů mizerná, ve druhé se zlepšili a místy měli i převahu. Čestnou branku zaznamenali ve druhé půli M. Deverou a bylo to za poločasového stavu 3:0.

Újezd dokázal venku ubránit dvě nuly, doma to však je v jeho podání o dost horší. Naposledy ho šesti góly vycvičil Družec.