Dubí nemělo nejmenší problém v Třebichovicích, kde šesti góly lehce překročilo normu domácích v kolonce obdržené branky. Hattrick dal D. Konrád, dvěmi brankami přispěl Větrovec a jednou Říha.

Kačice už ve 30. vteřině připomněla Přítočnu, že už utkání začalo. Domácím vzápětí zase hosté T. Nedvědem, že ještě neskončilo. pak už se ale hrálo pouze a jenom podle kačických not. Do půle domácí vedli 4:1 a po obrátce přidali ještě tři branky (J. Heller 3, Kouba, Nagy z PK, Bašta, J. Rác).

Dlouho poklidný a fotbalově pohledný byl duel ´veteránů´ Žehrovic s Družcem, který hosté vyhráli trefou z první půle. Ke konci se ale zápas změnil v taškařici. Bylo to po vyloučení domácího Minichthalera, jenž chtěl zbývajících pár minut dokoukat z prostoru před kabinou, což se hostům nelíbilo, tudíž se hodnou chvíli nehrálo.

Braškov se v Bratronicích ujal vedení z brejku Lincem. Domácí zvýšili tlak a do půle skóre otočili Křečanem a Knížetem. Opět se ukázalo, že vedení není pro Bratonice výhodou. Tradičně přestaly hrát, Linc svým prvním gólem hlavou v životě vyrovnal a pak do třetice z dalšího brejku zajistil hostům tři body.

Hrdlív po výprasku ve Svinařově doma nestačil na Smečno, které góly Naimana a Číže vyhrálo 2:1. Jedinou branku poražených zaznamenal ve druhé půli Hádl.

Buštěhrad překvapil v derby v Lidicích, odkud si odvezl bod. Dvakrát zde ale vedl (Černohorský, Fiedler z PK) a domácí odvrátili hrozbu porážky až pět minut před koncem. Jejich góly dali P. Pazievsky a Luka.