V solidní formě zastihl začátek sezony rezervu Lidic (9.). Ve čtyřech kolech ztratila jen jen dvěma divokými remízami 4:4. Koncovka jí vůbec v tu dobu vycházela náramně, poněvadž ve zmíněných zápasech nastřílela pětadvacet branek! Její nástup zarazil až Svinařov (1:4). Z elitní pětky sebrala body pouze Dubí.

Jedinou výhru venku vybojovala na jeho hřišti (2:1). Na druhou stranu ale doma v derby remizovala s Buštěhradem (2:2) a prohrála v Újezdu (0:2). Mnohem lepší časy pamatuje béčko Hrdlívu, které se usadilo na desáté pozici. Na rozdíl od Lidic nemělo začátek moc vydařený, vyhrálo až ve 4. kole nad Buštěhradem (5:0). Mezi pěkné výsledky patří vítězství v Bratronicích (4:0). Na kontě však má i dva debakly s týmy ze špičky. Ve Svinařově prohrál 1:8 a v Hostouni 0:7.

Jedenáctý Pletený Újezd může být spokojený. Jen kdyby dával víc branek. Jeho defenziva v čele s gólmanem se však překonávala. Spolu s Hostouní udržela čtyřikrát čisté konto. Lepší v tomto směru bylo jen Dubí. Újezdští dokázali šokovat výhrou v Hostouni (1:0). Mají i skalpy Smečna (3:1) a Lidic (2:0). Pěkná je jejich bilance na hřištích soupeřů.

Kdo by před sezonou čekal, že borci Bratronic nebudou atakovat špičku tabulky a naopak se budou potácet až na 12. místě? Když ale z prvních deseti kol pouze dvakrát vyhrají, nemohou víc ani chtít. Je však pravda, že z celkem osmi porážek byly čtyři nejtěsnějším poměrem. Porazily ale Hostouň (2:0) a sebraly bod Družci (2:2). Deseti góly vyprovodily Třebichovice.

Ze svého stínu nevystoupila rezerva Velkého Přítočna. Dvě výhry za celý podzim jsou mizerným výsledkem jejího podzimního úsilí. Získala pouze skalpy dvou hůře postavených soupeřů Buštěhradu (4:0) a Třebichovic (3:0). Na první bod čekala do šestého kola, kdy remizovala v Braškově (1:1). To byl zároveň její jediný bod ze hřišť protivníků. Los jí ale příliš nepřál, protože na úvod se postavila většinou týmům z čela tabulky.

Vedle Hostouně B je nováčkem na fotbalové mapě také béčko Buštěhradu, které si ale v porovnání s hostouňskými borci vedlo o poznání hůř. Velmi mladý tým doplácel na minimální zkušenosti s dospělým fotbalem. Byl spoluautorem nejvyššího výsledku podzimu, když prohrál v Braškově 1:18. Už v úvodním kole vyfasoval tucet od Dubí a třetí dvoucifernou porážku mu připravila Kačice (1:10). Buštěhradští ale dokázali i příjemně překvapit. Z Lidic přivezli bod (2:2) a hlavně porazili Bratronice (4:3).

Dva celky Třebichovic se přes léto smrskly v jeden. Zkušení borci lepšího týmu přešli do Družce a borci, co zbyli, na soupeře nestačili. Jediný podzimní bodík získali ve 3. kole, kdy doma remizovali s Újezdem. Nastupoval za ně také Jan Abrhám, jenž v červnu oslaví sedmdesátku!