Družec vstoupil i do odvet ve výborné formě, v jarní premiéře to pocítily Bratronice. Góly Hlusičky (2) a Kozla podlehly 0:3.

Braškov překvapil remízou v Kačici. Domácí dvakrát vedli (J. Heller 2), hosté poprvé srovnali do pauzy Lincem a podruhé minutu před koncem utkání Rotterem. To už byla Kačice v deseti (ČK).

O senzaci se postaral Buštěhrad. Borcům z Dubí naložil čtyři kousky. Po zásazích Hrubého a Jíchy si postavili balon k přímému kopu bratři Bartákové a oba byli úspěšní!

Ve Smečně se neustále hrálo na třebichovickou branku (6:1). Hosté přijeli jen v deseti – i s veteránem Abrhámem (69 let), a po zranění odehráli druhou půli v devíti. Jejich čestný úspěch zaznamenal gólem do šatny na 5:1 z TK Žalud. Na šesti brankách vítězů se podíleli: Ulm, Naiman, Suda, Lapáček, Pokorný, Svoboda.

Újezd už v 1. minutě mladším z Zeislů otevřel skóre, pak sice měli Žehrovičtí územní převahu, ale na bod nedosáhli. Naopak je po změně stran pokořil i Lollok.

Lidice neměly v Hrdlívu moc šancí a po zásluze podlehly. Zimní pasivita zaviněná zraněním nevadila snajprovi Mostkovi, jenž otevřel skóre. Jednou se trefil i Janyš.