V pěkném utkání vyhrál Družec v Přítočně a má už jen bod na lídr. Na gól Mondeka ale odpověděl až ve 43. minutě a ve druhé části, kdy u domácích museli do pole i trenér Studnička a gólman Lhota, přidali další tři zásahy.

Újezd nebyl proti favorizované Hostouni marný, a hosté měli jistotu tří bodů až v závěrečných minutách, kdy k trefě z první půle přidali další dvě.
Kačice nasázela půltucet Dubímu. Další hattrick má na kontě Jan Heller, trefil se i jeho brácha Petr a také Bašta s Poštou.

Třináct banánů si odvezly Třebichovice ze Žehrovic, kde nestačily ani na 114letou střední zálohu Kopačinský-Hlavnička. Na posledních 25 minut nastoupil Jakub Stehlík a stihl dát pět branek! Čtyři přidal Čermak, dvě Hájek a po jedné Vyskočil s Humlem. Hosté už dostali přes 100 branek.

Nejvýraznější postavou zápasu ve Smečně, kde nečekaně vyhrály Bratronice, byl soudce Köhler, jenž domácím vysypal tři hráče a hostům jednoho.

Hrdlív na Braškov neumí. Opět byl lepší, avšak musel dohánět dvougólovou ztrátu, aby uhrál alespoň plichtu. Ve své premiéře mezi chlapy se dvakrát trefil Husák. Jednou také Hádl, jenž v poslední minutě orazítkoval ještě tyč. Za hosty: Linc, Chalupa, Rotter.