Výhra druhého Svinařova nad Dubím byla z kategorie hodně upracovaných. Až chvíli před koncem ji pojistil Červinka.

Smečno stačilo v Kačici jen poločas (1:1), ve druhém ho soupeř čtyřikrát potupil. Hattrick nastřílel J. Heller, za hosty vyrovnával Lapáček. Ti litují, že se nehraje v týdnu. Od pátku prý číhá na hráče množství nástrah, které se neslučují s následným sportováním.

Nepopulární bezbranková remíza se narodila v Braškově, kde hostoval Družec.

Třebichovičtí měli alespoň malý důvod k oslavě. K zápasu s Bratronicemi se jich sešlo jedenáct, a to je co říct. Jinak nejen že dosáhli hranice dvou stovek obdržených branek, také ji výrazně překročili. Bratroničtí jim totiž nasázeli sedmnáct fíků (Janků, Fuks - Křečan ml. 8, Veselský 2, Žák 2, Kníže 2, Bláha, Rojan, Kapr Z.). Za domácí nastoupil i Abrham, jenž za dva týdny oslaví sedmdesátku.

Desítku pokořili také Žehrovičtí a aniž by chtěli protivníka z Buštěhradu zesměšnit, dosáhli ji prý pouze proto, že jejich sok běhal celý zápas pozadu a měl kopačky obráceně (Olič 7, Vyskočil 2, P. Stehlík 2).

Derby ve Újezdu vyznělo pro domácí, kteří potvrdili jarní fazonu. To platí také u jejich kanonýra Loloka, který zaznamenal všechny tři góly vítězů. Za Přítočno vyrovnal Lhota.