Hrdlív se v Dubí střelecky prosadil pouze jednou, když snižoval na 1:4. Jinak zápasu dominovali domácí, kteří v obou částech nastříleli tři branky.

Poprvé remizovaly Lidice, které hrály na Braškově druhý poločas v deseti (ČK Šípek). Přesto mohly nepříznivý stav 1:2 zvrátit – nastřelily párkrát tyčku, a vyrovnaly až v poslední minutě.

Kačice neponechala v Újezdu nic náhodě, na pěti gólech v domácí síti se dvěma podíleli J. Heller a Kouba, jedním L. Rác.

V prvních pěti minutách duelu Přítočna a Družcem padly tři branky, platila ale pouze ta hostů. Domácí do přestávky srovnali, po ní ale jen potvrdili, že zapomněli hrát fotbal. Hosté druhou půli ovládli poměrem 6:1.

V Žehrovicích měla navrch zkušenost nad dravým vinařickým mládím. Domácí a prvních deset minut zírali, jak je soupeř presoval. Přežili to bez úhony a ve druhé půli třemi góly zápas rozhodli.

Bratronice mírnou převahu v prvním poločase s Buštěhradem vyjádřily dvěma góly.Druhá část už byla vyrovnaná s šancemi na obou stranách, ale pouze domácí zvýšiliz desítky.