2. Sokol Vraný B. Prvních pět kol to vypadalo, že by mohlo šlapat Jedomělicím na paty, pak ale s nimi prohrálo doma 3:4 (stejně i venku) a od té chvíle byl zřejmé, že na první místo nebude moci pomýšlet. Na druhou stranu nikdo neměl nárok ohrozit jeho druhou pozici, kterou drží ve všech pěti tabulkách.

3. SK Zichovec B. O pěkné umístění ho nepřipravil ani jeho jarní propad. V odvetách musela být v jeho zápasech nuda, padlo v nich totiž pouze pětadvacet branek (z toho se Zlonicemi deset)! Na to ale, že béčkaři museli vypomáhat prvnímu týmu, to až tak špatné není. Dvakrát dokázal remizovat s Vraným.

4. Sokol Smečno. Tady se rozhodně očekávalo víc než čtvrtá pozice. Mužstvu se v minulé sezóně ustálil hráčský kádr, jehož základ tvoří bývalí dorostenečtí mistři okresu, kteří zejména na jaře nehráli špatně, nedávali však góly. Nicméně má kádr velkou budoucnost. V utkání sezony přejel Vraný 4:0. Stejným výsledkem vyprovodil i Zlonice.

5. SK Zlonice B. Bídný podzim – prvních pět kol nevyhrály, vylepšily třetím nejlepším jarem, byť skóre zůstalo hodně podobné. Místo remíz ale těsně vyhrávaly. Zápas roku odehrály v Tuřanech, kde vyhrály 8:2! S nejlepšími dvěma celky čtyřikrát podlehly o jednu branku.

6. Sokol Tuřany B. Kde že jsou časy, kdy soutěž třikrát za sebou vyhrály. Obě části sezony měly bodově vyrovnané. Na nikoho to uměl bylo Smečno, jež dvakrát porazil.

7. SK Třebichovice. Další tým, od kterého se očekávalo víc než podprůměr. Jeden primát však mají. V jeho utkáních padlo nejvíc branek, víc než sedm na zápas. Víc se však na tom podíleli soupeři. Byli aktéry největšího debaklu sezony, v Jedomělicích prohrály 0:10.

8. Sokol Hrdlív B. Také pamatuje mnohem výživnější sezony. Po podzimu byl dokonce poslední, aby čest alespoň částečně napravil v odvetách, kdy výrazně lépe bránil. Spolu s Tuřany měl doma horší bilanci než venku!

9. SK Vrbičany. Si uplynulou sezonu do vitríny nedají. Hlavně jaro bylo zlé, protože jako jediné ho absolvovaly bez vítězství. Příčinou bylo, že místo fotbaluse zdev rámci tréninků soustředili narekonstrukci stadionu. Běhali s kolečkama, zedničili, malovali atd.Do nové sezony to ale prý bude úplně o něčem jiném. Jak tvrdí,chtějí se stát znovu oživenímpralesní ligy.

10. Čechie Slaný. Ruku v ruce s posledním místem minimálně na rok zmizí z fotbalové scény. Jeho borci budou v nové sezoně tvořit základ Pozdně B. Defenziva týmu nebyla až tak špatná, střelecká potence však byla ze všech nejhorší. Koncovka byla velká bolest Čechie, která byla nejhorší i v domácím prostředí.