I. kolo, 22. – 23. srpna, 17: Otvovice B - Zichovec B, Zlonice B - Knovíz B, Uhy - Neuměřice B, Černuc B - Vraný B, Třebichovice B - Zákolany, Tuřany B - Blevice, Jedomělice B - Pozdeň B.

II. kolo, 29. – 30. srpna, 17: Zichovec B - Pozdeň B, Otvovice B - Vrbičany, Knovíz B - Uhy, Neuměřice B - Černuc B, Vraný B - Třebichovice B, Zákolany - Tuřany B, Blevice - Jedomělice B.

XIV. kolo, 2. září, 17: Otvovice B - Knovíz B, Vrbičany - Neuměřice B, Zlonice B - Vraný B, Uhy - Zákolany, Černuc B - Blevice, Třebichovice B - Pozdeň B, Tuřany B - Jedomělice B.

III. kolo, 5. – 6. září, 17: Vrbičany - Zichovec B, Zlonice B - Otvovice B, Černuc B - Knovíz B, Třebichovice B - Neuměřice B, Tuřany B - Vraný B, Jedomělice B - Zákolany, Pozdeň B - Blevice.

IV. kolo, 12. – 13. září, 17: Zichovec B - Blevice, Otvovice B - Uhy, Vrbičany - Zlonice B, Knovíz B - Třebichovice B, Neuměřice B - Tuřany B, Vraný B - Jedomělice B, Zákolany - Pozdeň B.

V. kolo, 19. – 20. září, 16.30: Zlonice B - Zichovec B, Černuc B - Otvovice B, Uhy - Vrbičany, Tuřany B - Knovíz B, Jedomělice B - Neuměřice B, Pozdeň B - Vraný B, Blevice - Zákolany.

VI. kolo, 26. – 27. září, 16.30: Zichovec B - Zákolany, Otvovice B - Třebichovice B, Vrbičany - Černuc B, Zlonice B - Uhy, Knovíz B - Jedomělice B, Neuměřice B - Pozdeň B, Vraný B - Blevice.

VII. kolo, 3. – 10. října, 16: Uhy - Zichovec B, Tuřany B - Otvovice B, Třebichovice B - Vrbičany, Černuc B - Zlonice B, Pozdeň B - Knovíz B, Blevice - Neuměřice B, Zákolany - Vraný B.

VIII. kolo, 10. – 11. října, 16: Zichovec B - Vraný B, Otvovice B - Jedomělice B, Vrbičany - Tuřany B, Zlonice B - Třebichovice B, Uhy - Černuc B, Knovíz B - Blevice, Neuměřice B - Zákolany.

IX. kolo, 17. – 18. října, 15.30: Černuc B - Zichovec B, Pozdeň B - Otvovice B, Jedomělice B - Vrbičany, Tuřany B - Zlonice B, Třebichovice B - Uhy, Zákolany - Knovíz B, Vraný B - Neuměřice B.

X. kolo, 24.– 25. října, 14.30: Zichovec B - Neuměřice B, Otvovice B - Blevice, Vrbičany - Pozdeň B, Zlonice B - Jedomělice B, Uhy - Tuřany B, Černuc B - Třebichovice B, Knovíz B - Vraný B.

XV. kolo, 28. října, 14.30: Jedomělice B - Zichovec B, Knovíz B - Vrbičany, Neuměřice B - Zlonice B, Vraný B - Uhy, Zákolany - Černuc B, Blevice - Třebichovice B, Pozdeň B - Tuřany B.

XI. kolo, 31. října – 1. listopadu, 14: Třebichovice B - Zichovec B, Zákolany - Otvovice B, Blevice - Vrbičany, Pozdeň B - Zlonice B, Jedomělice B - Uhy, Tuřany B - Černuc B, Neuměřice B - Knovíz B.

XII. kolo, 7. – 8. listopadu, 14: Zichovec B - Knovíz B, Otvovice B - Vraný B, Vrbičany - Zákolany, Zlonice B - Blevice, Uhy - Pozdeň B, Černuc B - Jedomělice B, Třebichovice B - Tuřany B.

XIII. kolo, 14. – 15. listopadu, 13.30: Tuřany B - Zichovec B, Neuměřice B - Otvovice B, Vraný B - Vrbičany, Zákolany - Zlonice B, Blevice - Uhy, Pozdeň B - Černuc B, Jedomělice B - Třebichovice B.

Kdy hrají doma
Sobota: SK Vrbičany, Sokol Uhy, Viktorie Černuc B, SK Třebichovice B, FK Blevice, Sokol Zákolany, Sokol Vraný B.
Neděle: SK Zichovec B, SK Otvovice B, SK Zlonice B, Sokol Tuřany B, Sokol Jedomělice B, Slavoj Pozdeň B, Sokol Neuměřice B, Sokol Knovíz B.