Nečekaně snadno se vypořádala Černuc s jedním z favoritů - Vraným. Hosté sice herně nezklamali, hráli však jen po vápno, zatímco jejich soupeři se dařilo v koncovce, tudíž je výše porážky pro hosty krutá. Dvě branky vítězů dal Bauer, po jedné přidali Levý, Satran a Krejsa. Poražení snižovali zkraje druhé půle na 3:1.

V Třebichovicích dominovala zákolanská bojovnost, která hostům vynesla tři body. Svoboda jim během první čtvrthodiny zajistil dvougólové vedení, které domácí dokázali dvakrát snížit na nejtěsnější rozdíl. Na konečných 2:4 dával deset minut před koncem I. Novák. Třetí branku vítězů zaznamenal Sůcha.

Zápasu v Tuřanech by víc slušela remíza, z bodů se ale těšily Blevice, za které po bezbrankové půli rozhodli Matuška a Teinert.

Tři desítky kopaly Otvovice proti Zichovci, přesto prohrály. Vyrovnaly z nich jen na 2:2, hosté pak dvakrát kontrovali (Kokeš 2, Švajka, Steimfest).

Knovíz dokázala ve Zlonicích dvakrát vyrovnat, odpovědět na dovršený hattrick Veselého (85.) ale už nestihla.

Pozdeň vyhrála derby v Jedomělicích, kde už v půli vedla 3:0 (Knotek 2 - Hort 2, Vyhnánek, Štěpánek).

Výsledky: Otvovice B - Zichovec B 2:4, Zlonice B - Knovíz B 3:2, Uhy - Neuměřice B 2:1, Černuc B - Vraný B 5:1, Třebichovice B - Zákolany 2:4, Tuřany B - Blevice 0:2, Jedomělice B - Pozdeň B 2:4, Vrbičany měly volno.