Blevice měly nad Jedomělicemi stálou převahu a vytěžily z ni tři góly (R. Šerák, Smetana, Teiner).

Vyrovnaný první poločas se hrál v Zákolanech (1:2), kde Tuřany rozhodly třemi góly v rozmezí 46. a 52. minuty. Domácí v závěru dvěma brankami výsledek korigovali (Roman 2, Šůcha - Melen Mir. 4, Pejšek, Třeska).

Vrbičanští slibovali, že letos budou silnější, hned ve své premiéře ale těsně prohráli v Otvovicích, za které do půle skórovali J. Novák a Nesládek. Hosté ve druhé jen korigovali.

Neuměřice vyrovnaly na začátku druhé půle na 3:3 a měly idalší šanci, pak ale během dvaceti minut dostaly od Černuce pět gólů (Polomini 2, Bauer 2, Martinovský 2, Hykeš, Lisecký).

Vyrovnaný zápas s lepší efektivitou Pozdně za stavu 1:2 se hrál na Zichovci, kdy u domácích v šancích selhali Novák a Pečínka. Dva góly vítězů dal Hotový, jeden Spal a Kühn. Za poražené střílel Švojgr.

Vraný doma o dva góly zdolalo Třebichovice.

Výsledky: Zákolany - Tuřany B 3:6, Vraný B - Třebichovice B 3:1, Zichovec B - Pozdeň B 1:4, Blevice - Jedomělice B 3:0, Neuměřice B - Černuc B 3:8, Knovíz B - Uhy 1:3, Otvovice B - Vrbičany 2:1.