Blevice ve šlágru kola vedly v Pozdni do 65. minuty 2:0. Góly zaznamenali Šula a Tůma. Neodvezly si ale ani bod, protože ve zbytku utkání domácí vydřeli těsnou výhru. Pomohl jim k tomu i vlastní gól hostů. Dále za vítěze stříleli Hort a Hotový.

Vrbičanyznovu doma vyhrály, i když to byl Zichovec,který ve 20. otevřel skóre (Švajka). Do přestávky však domácí brankami Hlavy a Dryjáka otočili skóre. Po přestávce hosté vyrovnali Kemrem, avšak Vrbičany senepoložily a góly Procházky (PK) a Chvály vyhrály.

Zlonice si doma poradily s Otvovicemi. Výhru jim zajistily střely Demetera a Nagye.

Pouze v deseti přijely k utkání týmů bez bodů Neuměřice do Třebichovic, kde nemohly pomýšlet na lepší výsledek. Už v půli prohrávaly 0:3.

Tuřany dovedly k třem bodům s Vraným přesné zásahy Nagye a cestovatele Kubouška.

Jedomělice posílené borci áčka včetně jeho opory Nedvěda disponovaly obrovskou ofenzivní silou a nad Zákolany vedly za patnáct mnut 2:0. Hostům ale pomohly chyby brankáře po střelách L. Svobody a Zaňáka, takže nakonec žili až do závěrečných minut.

Výsledky:Vrbičany - Zichovec B 4:2, Černuc B - Knovíz B 8:0, Třebichovice B - Neuměřice B 4:1, Zlonice B - Otvovice B 2:0, Tuřany B - Vraný B 2:0, Jedomělice B - Źákolany 3:2, Pozdeň B - Blevice 3:2.