Nejtěžší palební silou disponují Blevice. O jejich čtyři góly v Knovízi se postarali M. Šerák, M. Kubín, Šula a Matoušek.

Tuřany se do Vrbičan posílily áčkaři abyly hodně produktivní. Jejich první tři brankybyly výstavní. Domácí v první části nedali ani desítku (0:2). Tuřany hrály od 35.min. v deseti (ČK), přesto sokovina začátku druhé půle zasadily dvěma góly k.o. Vrbičany se prosadily až za stavu 0:5 (Hlava, Chval).

Vraný podalo na Zichovci týmový výkon, jinak by nemohlo zvrátit poločasový stav 0:2, který zařídili domácí dorostenci Steinfest a Hubáček. Po obrátce stříleli jen hosté (Pazdera 2, Šubrt z PK). Pojistku jim vystavil svým prvním gólem mezi seniory dorostenčík Nauš.

Třebichovice venku opět nebodovaly, ve Zlonicích ale prohrály jen nejtěsnějším poměrem.

Jedomělice dovedl ke třem bodům v Otvovicích áčkař Nedvěd, autor obou branek. Domácí vyrovnali na 1:1 a v závěru zatřásli břevnem.

První bod si ve své krátké historii připsaly na konto Neuměřice. Historickou trefu Dulovce ale někteří diváci neviděli, protože přišla už ve 2. minutě. Za bod jsou ale domácí rádi, poněvadž Zákolany byly ve druhé části lepší, dokázaly však pouze vyrovnat.

Výsledky:Zichovec B – Vraný B 2:4, Neuměřice B – Zákolany 1:1, Knovíz B – Blevice 1:4, Otvovice B – Jedomělice B 1:2, Zlonice B – Třebichovice B 2:1, Vrbičany – Tuřany B 2:5, Uhy – Černuc B 1:0.