Vedoucí Pozdeň si opět zahrávala. Také s Otvovicemi prohrávala 0:2 (Nesládek, Sedlář), aby ve druhé půli nastřílela čtyři góly. Dvěma se na výhřepodílel Štěpnek, jedním Vyhnánek a stará páka Mikuláš.

Dva body ztrácí druhé Uhy, které měly na hřišti Třebichovic problémy s koncovkou, jinak by jejich výhra nebyla tak hubená.Za vítěze se prosadili pouze Černý (PK) a pak R. Novák.

Na dostřel čela se drží Tuřany. V poločase hrály se Zlonicemi 2:2, když hosté dvakrát vyrovnali. Po obrátce ale strhli tři body na svoji stranu domácí, za které se dvakrát trefil exzlonický Havrda. Po brance přidali Nagy a Fojt.

Devět neuměřických borců bylo snadným soustem pro Vraný. Hostům chytal trenér, zatímco gólman posílil pole.Není divu, že jim domácí v tréninkovém tempu nasázeli tucet gólů (Fojt 5,Beránek a Pazdera 2, Soudek, Plašil, Kabourek)

Po dvouletépauze zaviněné těžkým zraněním sevrátil na trávník zichovecký Husák, jenž se blýskl dvěma gólya měl zásluhu na tom, že jeho tým podruhé za sebou neztratil zápas, v němž vedl v poločase 2:0.Černuc sice vyrovnala, ale Husák svcým druhým gólem rozhodl. Trefil se i Petržílka.

Do Zákolan přijela posílenáKnovíz, která první půli prohrála 1:3. Druhou však vyhrála 5:1 i díky třem gólům v poslední čtvrthodině. Zazářili dva střelci. Hattrick zaznamenal domácí Šůcha, ještě o jeden gól víc vstřelil knovízský Novák, jemuž k tomu stačilo pětadvacet minut (dále: Zaňák - Stahl z PK, Duda).

Jediná remíza kola se zrodila v Jedomělicích, odkud si odvezly bod Vrbičany.