Pozdeň přesvědčivě vyhrála ve Vrbičanech, kde rozhodla na začátku obou poločasů. V prvním za dvacet minut nastřílela tři branky, brzy ve druhém dvě. Čtyřikrát se trefil mladý Štěpánek, jednou Hotový, Hort a Spal. Oba góly poražených zařídil Hlava. Prohra o pět branek je ale pro ně příliš krutá.

V Uhách byli lepší hosté z Tuřan, hraje se však na góly a těch dali víc domácí, i když R. Novák si svůj druhý zásah schoval až do 89. minuty. Tuřanský prezident Ivo Janoušek zítra oslaví padesátku a sám si dal dárek v podobě parádně provedeného trestňáku na 1:1.

Vraný mělo těžkou robotu v Knovízi a o vítězství se bálo až do posledních vteřin utkání. Mohlo být klidnější pokud by Šubrt proměnil penaltu (44.). Do vedení poslal hosty Beránek, domácí po nepřímém kopu vyrovnali, avšak o jejich porážce rozhodl trestňák Fojta (57.), jenž posunul svůj tým na třetí místo.

V pěkném utkání v Otvovicích posílení domácí dvakrát vedli nad Blevicemi. Hosté ale vždy vyrovnali (Tajner, Matoušek) a v 90. minutě sahali po třech bodech. Střela Smetany však skončila na tyči a Matouškova dorážka u brankáře. Na obou stranách se jednou červenalo.

Už do poločasu rozhodli souboj s Neuměřicemi borci Zichovce. Nastříleli v něm čtyři branky, zatímco hosté se alespoň jednou prosadili až chvíli po pauze Macákem. V řadách vítězů řádilo duo Lomička, Husák. První dal tři góly a na jeden přihrál, druhý měl bilanci jedna plus dva. Dále za vítěze skórovali Kemr a Švajka.

Černuc spustila proti Třebichovicím vydařenou kanonádu. Nejčastěji si naládovali ostrou municí třígóloví kanonýři Kača a Levý, dvakrát se trefil Oplt a jednou Červášek se Satranem.

Jediným mužstvem, které v uplynulém kole vyšlo střelecky naprázdno, byly Jedomělice ve Zlonicích, kde samy dvakrát inkasovaly.

Výsledky:Zichovec B – Neuměřice B 6:1, Knovíz B – Vraný B 1:2, Otvovice B – Blevice 2:2, Vrbičany – Pozdeň B 2:7, Zlonice B – Jedomělice B 2:0, Uhy – Tuřany B 2:1, Černuc B – Třebichovice B 10:1.

Středa (14.30): Jedomělice B – Zichovec B, Pozdeň B – Tuřany B, Blevice – Třebichovice B, Zákolany – Černuc B, Vraný B – Uhy, Neuměřice B – Zlonice B, Knovíz B – Vrbičany.