Žolíkem byl Novák
Vedoucí Uhy se po sestupu z III. třídy chtěly pohybovat v popředí tabulky, a to jim vyšlo na sto procent. Vydělaly na zrušení béčka, odkud přišli mladí kluci, výborně jim chytal Valer a jako nejlepší tah se ukázalo vysunutí R. Nováka na hrot. Výsledkem bylo jeho 18 gólů v síti soupeřů. Vyjma Pozdně (8:0), ale soupeře nijak nedrtily. Měly ale nejlepší defenzivu s jedním inkasovaným gólem na zápas. Hezká je výhra v Blevicích (4:0). Na jedinou porážku čekaly až do posledního kola (ve Vraném 1:4). Doma neprohrály

Klídek a pohoda
Tuřany si podzim náramně užívaly, druhé místo pro tým, jenž rozhodně nepatří mezi ambiciózní a perspektivní, je nad očekávání. Zkušené borce, kteří si jdou jen v klidu zahrát fotbálek, doplňují jen dva mladší hráči a je vidět, že zkušenost je i v nejnižší soutěži důležitá. Doma porazily Vraný (2:0), Zlonice (4:2) i Pozdeň (4:2). Jediné dvě porážky utrpěly venku Blevice (0:2), Uhy (1:2). Podzim zakončily šňůrou pěti výher.

To ale byla tečka!
Třetí Vraný po všelijakém začátku – prohrálo v Černuci 1:5, zakončilo podzim famózně – devíti výhrami v řadě! Trenér Danda je spokojený s velkým pokrokem v herním projevu, zejména ze strany mladých hráčů, kteří přináší dravost a je na nich vidět chuť do fotbalu. Však také někteří už nakoukli do áčka. Největší individualitou ale je L. Pazdera, jenž ve stabilizovaném kádru vyčnívá. Vranští mají nejlepší útok a dvakrát pokořili hranici deseti branek (Jedomělice 10:0, Neuměřice 12:0). Doma bylo stoprocentní (dostalo jen čtyři góly) a neví, co to je remíza.

Čechisté v jiném světě
Jako v Jiříkově vidění si musela připadat čtvrtá Pozdeň. Místo obav z ostudy dlouho vedla tabulku. Před sezonou vzešla z borců Čechie Slaný, kteří byli zvyklí na pobyt v nejnižších patrech tabulky a najednou v devíti kolech ztratili jen v Zákolanech (2:2). Pravidelně mohli spoléhat na přísun dvou borců áčka, nejčastěji Hotového a střelce Štěpánka. Nejvíc Pozdeňské mrzí debakl v Uhách (v 55. minutě 0:1, nakonec, 0:8). Stalo se tak při souběhu s áčkem a dorostem.

Kanonýra nahradily
Zklamání z pátého místa nepociťují v Blevicích, byť chtěly být trošku výš. Ztráta na prvního totiž není až tak velká (6 bodů). Litují domácí prohry s Uhami (0:4) a dobře rozehraných zápasů v Pozdni (2:3) a Vraném (2:3) či remízy v Otvovicích (2:2). Dokázaly se vyrovnat s odchodem kanonýra Bednára, protože se jim rozstříleli bratři Šerákové a Šula. Možná jim ale scházel ve zmíněných duelech. Blevičtí si slibují od jara vylepšení stávající pozice, protože mají poměrně dobrý los. Mají nejlepší skóre.

Těžili ze stability
V Černuci si nehrají na posílení týmu áčkaři, tudíž ho tvoří mix veteránů a mladíků. Například celý podzim odkopali dva 15letí borčíci. Jelikož rezerva je zde pro budoucnost prvního týmu, panuje spokojenost s postavením na šesté pozici i výsledky. Měla famózní začátek. Ze čtyř kol plný počet bodů a skóre 24:5. Výsledkem podzimu byla výhra nad Vraným v úvodním kole (5:1). Vyvarovala se série neúspěchů.

Škoda výpadku
Také ve Zlonicích většinou slouží béčko pro první tým.Většinou za něj nastupují mladí hráči, které po pětileté pauze zaviněné zraněním posílil stoper Dragoun, platný byl i druhý veterán Šnajberk. Nejvíce ve Zlonicích litují konce podzimu, který pokazil jejich postavení v tabulce (7.). Po výhře nad silnou Pozdní (3:2) následovala série tří porážek s převážně silnými soupeři, ale i Zákolany (2:5).

Nemají čeho litovat
Na osmém Zichovci měli dilema, zda béčko vůbec přihlašovat, protože jim odešel člověk, který garantoval, že se o něj bude starat. Nakonec svého kroku nelitovali, byť začátek tomu moc nenasvědčoval, protože z pěti utkání čtyřikrát prohrálo. Mužstvo z poloviny tvoří dorostenci a důležité bylo, že se na hřiště vrátili místní kluci O. Husák s Lomičkou, kteří stmelili tým. Následovali je i další, kteří přestali hrát. Zichovečtí doma sebrali bod Uhům (2:2) a deklasovali Jedomělice (10:3).