Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

IV. TŘÍDA B: Gólmani rozsekali Vrbičany

Kladensko - Zichovec se ve Vraném statečně bil a dokonce vedl 1:0, domácí však do půle stav srovnali a mezi 67. do 83. minutou nastříleli další čtyři góly (Špeta 2, Fojt 2, Pazdera).

17.5.2010

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Alena Burešová

Druhé Uhy šťastně vyhrály v Černuci, kde byli domácí první půli lepší a také vedli zásluhou branky Satrana. Po obrátce se ale hosté zlepšili a skóre otočili. Pod vydřené vítězství se podepsali střelci R. Hájek (PK) a Bakalár.

Tuřany počastovaly deseti góly Vrbičany. Střelecké kopačky nazuli jejich gólmani. Dlouhý se blýskl čtyřmi zásahy, jen o jeden zaostal Průcha! Hattrick zaznamenal i Hulcr. Za poražené se dvakrát trefil M. Štěpánek.

Zákolany neměly problém s Neuměřicemi a již do půle (4:0) si vypracovaly rozhodující náskok (Novák 2, Hnik, Míka, Zaňák, Šůcha). Zápas řídil laik. Ojedinělé je, že při souběhu s áčkem přijelo hostů patnáct!

Zlonice uspěly v Třebichovicích. Dvakrát se tam prosadil Beránek, jednou Hora a také Kolman, jehož prudká hlavička testovala pevnost sítě.

Otvovice mohly v Jedomělicích vyhrát výrazněji než jen 3:0, protože domácí byli po májích. Síť rozvlnili jen T. Břicháček (2) a Strejček.

Výsledky: Vraný B - Zichovec B 5:1, Jedomělice B - Otvovice B 0:3, Tuřany B - Vrbičany 10:2, Třebichovice B - Zlonice B 1:4, Černuc B - Uhy 1:2, Zákolany - Neuměřice B 6:0.

17.5.2010 VSTUP DO DISKUSE
2. místo Mario Jarkas z TCB Gym Slaný byl Nejúspěšnějším sportovcem Slaného 2015 a tentokrát se prosadil i mezi trenéry (vpravo)

Mario Jarkas zve na TCB Fight Night do Grandu

Petr Ton // Kladno - Karlovy Vary 2:5, přípravné utkání, 2. 8. 2016
17

Uzdravený kanonýr Ton zkusí další návrat. Do Kladna?

Hokejová pohoda Kladna, nebýt hloupých faulů

Kladno – Kdyby kladenský gólman Miroslav Kopřiva zůstal doma u své čerstvě narozené dcery, asi by se nic zlého nestalo. Středeční kladenský soupeř z Frýdku-Místku byl rozhodně nejslabší, který se tu od začátku sezony představil, přesto měl zápas náboj. Hlavně kvůli ústrkům, které na hostech spáchali rozhodčí. Rytíři přesto vyhráli zaslouženě 4:1

OBRAZEM: Exkurze budoucích čtenářů v Kladenském deníku

Kladno - Redakci Kladenského deníku navštívily ve středu děti z lesní školky se svými maminkami. Vzhledem k tomu, že i redaktoři mají, kromě pracovních povinností, také svoje rodiny, i ti nejmenší caparti chtějí poznat z blízka práci svých rodičů i příslušné prostředí.

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Střední Čechy – Ucházet se o 30tisícové odškodnění má dál šanci někdejší hejtman Středočeského kraje David Rath, který před čtyřmi roky stanul před Krajským soudem v Praze jako jeden z účastníků procesu v kauze údajných korupčních manipulací se stavebními a zdravotnickými zakázkami kraje.