Druhé Uhy šťastně vyhrály v Černuci, kde byli domácí první půli lepší a také vedli zásluhou branky Satrana. Po obrátce se ale hosté zlepšili a skóre otočili. Pod vydřené vítězství se podepsali střelci R. Hájek (PK) a Bakalár.

Tuřany počastovaly deseti góly Vrbičany. Střelecké kopačky nazuli jejich gólmani. Dlouhý se blýskl čtyřmi zásahy, jen o jeden zaostal Průcha! Hattrick zaznamenal i Hulcr. Za poražené se dvakrát trefil M. Štěpánek.

Zákolany neměly problém s Neuměřicemi a již do půle (4:0) si vypracovaly rozhodující náskok (Novák 2, Hnik, Míka, Zaňák, Šůcha). Zápas řídil laik. Ojedinělé je, že při souběhu s áčkem přijelo hostů patnáct!

Zlonice uspěly v Třebichovicích. Dvakrát se tam prosadil Beránek, jednou Hora a také Kolman, jehož prudká hlavička testovala pevnost sítě.

Otvovice mohly v Jedomělicích vyhrát výrazněji než jen 3:0, protože domácí byli po májích. Síť rozvlnili jen T. Břicháček (2) a Strejček.

Výsledky: Vraný B - Zichovec B 5:1, Jedomělice B - Otvovice B 0:3, Tuřany B - Vrbičany 10:2, Třebichovice B - Zlonice B 1:4, Černuc B - Uhy 1:2, Zákolany - Neuměřice B 6:0.