Druhé Uhy měly jednoznačný cíl, vrátit se do III. třídy. I když odvety neměly nijak výrazně horší než podzimní část, nakonec to nestačilo. Doma jedinkrát prohrály, a to se jim stalo osudovým, protože to bylo s Vraným. V prvních devíti kolech ztratily pouze jednou remízou, konec je ale nezastihl ve správné pohodě.

Třetí Tuřany B měly bídný začátek jara, tři porážky v řadě ale vystřídaly čtyři výhry v řadě – z toho dvě desetigólové (Vrbičany 10:2, Neuměřice B 10:1). Právě výrazně lepší druhá část jara je vrátila na medailové pozice, podzimní stříbro ale viselo vysoko. Jeden z nejstarších celků soutěže měl druhou nejúdernější ofenzivu.

Čtvrtá Pozdeň B dokázala uhájit podzimní čtvrtou pozici, přestože její výkony v odvetách byly jako den a noc. Pohled na sled výsledků mluví za vše: 1:10, 6:0, 1:7, 5:0, 1:6, 5:2. Defenziva byla slabší stránkou mužstva.

Páté Blevice zaostaly za očekáváním. Také ony měly čeřit dění na špici tabulky a nakonec se musely spokojit s udržením pátého místa. Naděje ztratily už na začátku jara, ze šesti kol braly tři body jen dvakrát. Z týmů před sebou porazily v odvetách pouze Tuřany B (3:0). Bylo to i tím, že ofenziva byla oproti podzimu méně razantní.

Až na šesté místo z jedenáctého vyletěly na jaře Zákolany, které byly druhým nejlepším týmem odvet! V osmi úvodních kolech jen dvakrát remizovaly. Dokonce i ve Vraném (0:0)! Jejich tažení zastavily až v derby Otvovice B (1:2). To však nic nemění na parádním jaru, na němž se výrazně podepsala zlepšená obranná činnost. Pouhých patnáct branek bylo nejméně ze všech účastníků!

Sedmá Černuc dávala na jaře málo branek, a proto si o jedno místo pohoršila. Začátek odvet měla mizerný, protože ze šesti kol pouze jednou vyhrála. Nejlepším výsledkem byla výhra nad Zákolany (4:1) a také remíza v Blevicích (5:5).