Nehrála se ani utkání Neuměřice B - Jedomělice B, Pozdeň B - Zichovec B a Otvovice B - Pchery B.

Uhy se doma nepáraly se Zlonicemi, jimž naložily šest branek. Vítězové měli parádní nástup, skórovali v 5. a 10. minutě a za půl hodiny to už bylo poločasových 4:0. Hosté po pauze snížili, pak ale dvakrát inkasovali (R. Novák 2, M. Hájek, Zoltán, Kazetský, vlastní).

Blevice nečekaly, že to budou mít s Kolčí tak těžké. Od 25. minuty prohrávaly po střele Maška, za čtvrt hodiny však bylo zásluhou Bauera vyrovnáno. Ve druhé části měli víc šancí domácí, nakonec ale byli rádi alespoň za bod.

Vrbičany si poradily s Černucí, byť poločas prohrály 1:2. Třemi brankami ale vývoj otočili. Hosté duel ještě zdramatizovali snížením na 4:3, pátá branka v jejich síti už na ně byla moc. Domácí zahodili dvě penalty, druhou využili alespoň dorážkou (Hlava 2, Plíva, M. Štěpánek, Koryta). U domácích se ukázala v dobrém světle posila Plíva.

V Tuřanech se hrálo na mokrém, ale dobrém terénu. První půle patřila hostům ze Zákolan (2:3), druhá domácím (2:1). V součtu z toho vzešla zasloužená remíza. Hosté ale dali pět branek - I. Novák, Tomáš, Zaňák, David. Pátá byla vlastní, a to z kategorie krásných.