Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

IV. třída B: Počasí zrušilo polovinu utkání

Kladensko - Přesně polovinu utkání 6. kola nedovolil odehrát nezpůsobilý terén. Třeba ale Slatinští tvrdí, že šlágr kola ve Velvarech se mohl odehrát, nebyla však prý vůle ze strany domácích a rozhodčího.

27.9.2010

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

Nehrála se ani utkání Neuměřice B - Jedomělice B, Pozdeň B - Zichovec B a Otvovice B - Pchery B.

Uhy se doma nepáraly se Zlonicemi, jimž naložily šest branek. Vítězové měli parádní nástup, skórovali v 5. a 10. minutě a za půl hodiny to už bylo poločasových 4:0. Hosté po pauze snížili, pak ale dvakrát inkasovali (R. Novák 2, M. Hájek, Zoltán, Kazetský, vlastní).

Blevice nečekaly, že to budou mít s Kolčí tak těžké. Od 25. minuty prohrávaly po střele Maška, za čtvrt hodiny však bylo zásluhou Bauera vyrovnáno. Ve druhé části měli víc šancí domácí, nakonec ale byli rádi alespoň za bod.

Vrbičany si poradily s Černucí, byť poločas prohrály 1:2. Třemi brankami ale vývoj otočili. Hosté duel ještě zdramatizovali snížením na 4:3, pátá branka v jejich síti už na ně byla moc. Domácí zahodili dvě penalty, druhou využili alespoň dorážkou (Hlava 2, Plíva, M. Štěpánek, Koryta). U domácích se ukázala v dobrém světle posila Plíva.

V Tuřanech se hrálo na mokrém, ale dobrém terénu. První půle patřila hostům ze Zákolan (2:3), druhá domácím (2:1). V součtu z toho vzešla zasloužená remíza. Hosté ale dali pět branek - I. Novák, Tomáš, Zaňák, David. Pátá byla vlastní, a to z kategorie krásných.

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Střední Čechy – Ucházet se o 30tisícové odškodnění má dál šanci někdejší hejtman Středočeského kraje David Rath, který před čtyřmi roky stanul před Krajským soudem v Praze jako jeden z účastníků procesu v kauze údajných korupčních manipulací se stavebními a zdravotnickými zakázkami kraje.

Nehody více než čtyřiceti vozidel zablokovaly dálnici D6 na Kladensku

Kladensko /FOTOGALERIE/ - Dálnici D6 na Kladensku u Pavlova na pomezí dvou okresů ochromily nehody desítek aut. Od středečního rána se zde stala řada nehod.

On line: ptejte se Romana Šroby

Kladno - Středečním hostem sportovního on line rozhovoru bude předseda sportovní komise města Kladna Roman Šroba. Zajímá vás například s jak velkým rozpočtem pracují a kam prostředky určené sportovním klubům putují?

I. B třída: Víra ve vlastní síly se Unhošti vyplatila

Kladensko – Dobrá si na čele fotbalové I. B třídy udržela čtyřbodový náskok na Doksy, které celý podzim odehrají venku. Na předposlední příčku klesly Zlonice. Nejvíc asi překvapila výhra Unhoště na hřišti Hostouně.