Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

IV. třída B: Jedomělice slaví první výhru, ztrestaly Zákolany

Kladensko - Velvary mají k dobru už 18 bodů a na kahánku neměly ani na Zichovci, kde nastřílely sedm branek (Mucha 4, Černý, Király, Salač). Chválily však domácí, že hráli výborně.

18.4.2011

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Martin Dostál

Týmem dvou tváří jsou na jaře Vrbičany. V Uhách ukázaly tu pozitivní. Domácí sice ve druhém poločase vedli zásluhou J. Nováka. Zahodili ale další šance a zaplatili za to pět minut před koncům, kdy soupeř vyrovnal.

Životní premiéru mezi třemi tyčemi si odbyl slatinský pokladník Vosmík. Proti Tuřanům udržel čisté skóre (půle 2:0), zatímco jednička domácích, jež dorazila až na druhou část, dvakrát inkasovala. Slatina vyhrála 4:2 (Mrázek, Olah, Mařík, Paprňák).

Mladá Černuc uhrála bezbrankovou půli s Blevicemi, po obrátce ale na ni hosté našli recept a dali jí pět fíků (Bauer 3, R. Šerák, Bednár).

Krásnou výhrou se blýskly Otvovice. Domácím Zlonicím naložily sedm branek.

Tabulkou stoupá Koleč, jež si vylepšila skóre proti Neuměřicím. V první půli prý byla na zabití (2:0). Do druhé však přišel z práce rozběhaný J. Dočekal, pohyb přenesl na plac a rázem začalo skóre narůstat (Huja 3, Fr. Dočekal 2, Dobeš 2, Šulda).

Poprvé v sezoně vyhrály Jedomělice. Dokonale využily počátečního spánku Zákolany. Za dvacet minut vedly 3:0. Ve druhé části měli poražení převahu, k bodu ale nevedla. Horou a (60. PK) a Guerrerem (87.) jen snížili.

Po čtyřech brankách na každé straně padlo v Pcherách, kde remizoval Pozdeň. Hosté v deseti vedli 2:0, ve druhé však nestíhali, přesto dvakrát vyrovnali (M. Šlajchrt 2, Tyluš, Prokeš). U všech gólů Pozdně asistoval Cimrman.

S fanoušky i proti Skrbkovi. Duel Kladna na Lapači slibuje atraktivitu

Kladno – Po deseti letech se představí hokejisté Kladna na půdě Vsetína. Souboj šestinásobných mistrů republiky se hraje v sobotu v 17:30 a zatímco Kladenský deník vysílá do boje tradičně i svého redaktora, aby pro čtenáře zuřivou bitvu v třaskavém prostředí haly na Lapači sledoval a popsal, svá želízka pošlou směr Valašsko také fanoušci, jichž se chystá několik desítek.

V Kamenných Žehrovicích hoří v objektu na zpracování plastů

Kamenné Žehrovice - V pátek krátce před devatenáctou hodinou vyjelo celkem osm jednotek hasičů k likvidaci požáru v obci Kamenné Žehrovice. Podle informací mluvčí středočeských hasičů Vladimíry Kerekové se oheň rozšířil ve firmě, která se specializuje na zpracování plastů. Místo požáru zahaluje hustý dým.

Kam na víkendový fotbal plus výsledky

Kladensko - Největší pozornost bude upřená na sobotní divizní derby mezi prvními Velvary a třetím Kladnem.

Zapůsobí tvrdá slova Haška? Jeho Hostouň hostí Neratovice

Hostouň – Jestli při fotbalové sobotě na Kladensku láká hlavně divizní derby Velvary – Kladno, pak v neděli stejná soutěž nabídne neméně atraktivní duel. Hostouň přivítá donedávna lídra tabulky z Neratovic.