Přes remízu zvýšily Velvary svůj náskok v čele. Zlonice totiž po třech výprascích šesti góly rozprášily Uhy. Za deset minut vedly 2:0. Čtyři dal Veselý, jeden Štugl a Němec. Hosté přijeli víceméně se starou gardou, tudíž soupeřovy mladíky nestíhali.

Na čtyři natáhly sérii výher Otvovice a jsou už třetí. Teď uspěly ve Pcherách.

Také béčko Zichovce zvládlo derby s Pozdní. Dokonce ještě o branku lépe než áčko (Lajbl 2, Lomička, Vagner, Husák – P. Štěpánek).

V Kolči měly Blevice skvělý nástup, za třináct minut vedly 2:0. Domácí ale potřebovali stejný čas k vyrovnání, a jelikož jejich mladíci už chápou, jak se hraje fotbal, ve druhé části třemi zásahy vývoj zvrátili (Fr. Dočekal 2, Procházka, Dobeš, T. Vaněk).

Tuřany přijely do Zákolan s obranou taktikou, jejich odkopy však byly velice nebezpečné a také se ujaly vedení. Ve druhé části domácí výrazně přidali a v 60. minutě se dočkali vyrovnání Zaňákem.

Do první poloviny tabulky se posunuly Neuměřice díky vítězství v Jedomělicích (Čonka 2, Černý, Horyna, Zavadil).