Slatinský kapitán Schönfelder proměnil dva trestňáky, což vedlo k remíze s Otvovicemi.

Na Zichovci dali tři góly Romanové Novákové, domácí jeden a uhský dva (dále Švojgr 2, Švajka - Černý). Hosté dokázali srovnat nepříznivý stav 1:3, v poslední minutě však inkasovali z desítky.

Koleč měla cestu za třemi body usnadněnou, Zlonice totiž přicestovaly pouze s deseti hráči a domácí jim ještě půjčili chlapa na mávání. Prý se ke svým choval jako pes! Hosté ale strašně bojovali a klidně mohli i vyhrát. Kolečští vedli od 3. minuty a pak se dlouho hledali (Dobeš, Halík, Kouba).

Zákolanští se na derby s Blevicemi nesešli a zaplatili za to zaslouženým čistým bůrem (Bednár 3, P. Kubín, Bauer z PK).

Dva Růněho zásahy do černého nestačily Neuměřicím ani na remízu. Tuřanští byli o jednu trefu přesnější.

Pchery se vytáhly proti Černuci, jíž nastřílely šest banánů. Dva byly prací Kulihy, po jednom přidali Malý, Tvrdý, Husník a Martinovský. Za hosty se prosadili Červášek a jmenovci 16letý Aleš Náprstek a 52letý Alois Náprstek.