V Uhách byl konec po dvaceti minutách. Jedomělických málo a za stavu 3:0 (R. Novák, Jansa, Brhel) klesl jejich počet pod sedm.

Slatina hrála ve Vrbičanech v devíti včetně pokladníka a 63leté legendy J. Schönfeldera. Přesto vyhrála 6:3 (Mrázek 3, Vl. Schönfelder, R. Schönfelder).

Poměrně tvrdé derby v Otvovicích skončilo spravedlivou remízou. Domácí vedli po střele Nesládka, Zákolanští otočili Hnikem a Guerrerem a plichtu zařídil Turek.

Zlonice prohrávaly ze Zichovcem už 0:3, Dragoun ve 45. minutě snížil, a po obrátce režíroval obrat veterán Růžička (Douša 2, L. Nagy, Dryák). Hosté se vrátili do zápasu z penalty, a když byl vyloučený F. Šnajberk, otočili stav i oni (Švajka 3, Pecinka, Husák, Tomrle).

Tuřanští se scházeli jako pověstní švábi na pivo, to jim ale nevadilo k tomu, aby se vypořádali se Pcherami (Olah 2, Pospíšil z PK, Frolík, Danda, Trapp).

V Černuci došlo ke konfrontaci domácího mládí s kolečskou zkušeností. Střet vyzněl smírně. Domácí vedli zásluhou Kači, po obrátce Halík vyrovnal, v závěru poločasu však Hanzlík neproměnil pokutový kop.

Nejvíc branek padlo v Pozdni, jedenáct. Osm do sítě Neuměřic.