Po dlouhé zimě došlo na Slatinu, které v derby připravily první prohru výborné Blevice. Ty dostal v derby do vedení gólem měsíce Bednár – ranou z 30 m. Tentýž hráč později zvýšil i na 3:1. Domácí borci sice měli po obrátce tlak, ale pět minut před koncem nedali předsedou klubu R. Schönfelderem desítku, na konečných 2:3 korigovali až v 88. Krbcem. Na 1:1 vyrovnával Bauer.

V závětří číhající druhý Buštěhrad měl po odstoupení Uhů volno.

Po vzájemném souboji přeskočila Knovíz Otvovice. Za vítěze stříleli Maťátko a Andrýsek. Jediná remíza prvního jarního kola se zrodila v Lidicích odkud si zásluhou gólů Kulihy a Trocha odvezly bod Pchery.

Zákolany si připsaly další porážku. Černuc u nich vyhrála brankou Svobody z první půle, v závěru utkání však odolala tlaku poražených, kteří prý nevyužili snad pět tutovek.

Výsledky: Zákolany-Černuc B 0:1, Lidice B-Pchery B 2:2, Slatina-Blevice 2:3, Otvovice B-Knovíz B 1:2.