Vítězné jarní tažení Blevic nezastavily ani Slatina, ani teď Buštěhrad, kde hosté vedli hlavičkou R. Šeráka a krásnou střelou P. Kubína z 25 m už 2:0. Domácí do pauzy snížili a ve druhéměli místy dost velký tlak. Hosté v něm dvakrát vykopávali z brankové čáry a jednou je ochránilo břevno. V závěru ale mohlisvoji výhru ješt zvýraznit.

Zákolany hrály dvacet minut proti deseti Lidickým (čekali na dalšího hráče) ahned v úvodu inkasovaly, pak však vyrovnaly z penalty
Zaňákem, otcem dvojčat, hrajících za žáky SK Kladno. Do půle se oba soupeři ještě jednoutrefili,od 6O. minuty převzali iniciativu domácí, kteřístrhli výhru na svoji stranu (Zaňák 2, Šůcha, Svoboda - Pazjevský, Křtěn) a odpoutaly se z poslední příčky, která jim patřila od 2. kola!

V mírumilovném derby v Knovízi rozhodli domácí borci v poslední minutě, kdy přesně hlavičkovalAndrýsek. V první jim zařídil těsný náskok Ulehla, Pcherští ho ale ještě do půle vymazali.

Výsledky: Knovíz B-Pchery B 2:1, Zákolany-Lidice B 4:2,Otvovice B-Slatina 0:1, Buštěhrad-Blevice 1:2.