2. SK Buštěhrad. Ač neměl jaro ideální, stačil mu podzimní náskok na Blevice k udržení druhého místa, které se nakonec ukázalo být jako postupové! Tým s nejlepší defenzivou ale musí zlepšit střeleckou produktivitu. Tady za lídrem hodně pokulhával. K postupu mu zásadně pomohla vítězství v posledních třech kolech. Závěr nevypustil a za to je ve III. třídě!

3. FK Blevice. Ani jarní výhry na hřištích postupujících celků nepomohly týmu jara k vylepšení podzimní třetí pozice. To, co nahrály, ztratily v posledních dvou kolech, kdy remizovaly v Otvovicích (1:1) a prohrály doma s Lidicemi (0:3). Pokud by obě utkání zvládly, mohl být konec soutěže hodně dramatický. V domácím prostředí do špičky nepatřily. Z venku přivezly bodů víc.

4. Viktorie Černuc B. V odvetách si trošku polepšila a udržela se v patrech, kam patřila také v uplynulých sezonách. Do čtvrtého místa je ve všech tabulkách. Měla výborný závěr sezony. Ze tří zápasů dvakrát vyhrála a v posledním kole sebrala na své horké půdě bod i Slatině (5:5).

5. Sokol Lidice B. Mají za sebou jednu z lepších sezon. Obzvlášť je musí těšit jarní vítěství v derby nad Buštěhradem (2:1). Právě odvety byly v jejich podání o něco lepší. Ztráta na čtvrté místo ale byla obrovská. Jedenáct nastřílených branek v domácím prostředí není nijak oslnivá bilance.

6. Sokol Knovíz B. Žalostný podzim, s jedinou výhrou druhý nejhorší. O dost se polepšila v odvetách, v nichž zkvalitnila obrannou činnost, která ale přesto byla celkově druhá nejhorší. V odvetách si připsala tři vítězství – všechna nejtěsnějším poměrem. Asi nejvíc hřálo to nad sousedy ze Pcher (2:1).

7. SK Pchery B. Sice daly nejvíc gólů z mužstev druhé poloviny tabulky, v inkasovaných ale předčily i Knovíz. Jaro se jim ale moc nevyvedlo, pouhé čtyři body vytěžily ze soubojů v Lidicích (2:2) a doma s Otvovicemi v posledním kole (6:3). Mezi zmíněné výsledky se však vešla černá série šesti porážek!

8. SK Otvovice B. Solidní podzim a mizerné, ze všech nejbídnější jaro. To je vizitka otvovických borců, kteří v odvetách pouze dvakrát remizovali (v Lidicích 0:0 a doma s Blevicemi 1:1!). V odvetách vyšli čtyřikrát střelecky naprázdno, což ukazuje, kde je nejvíc tlačila bota.

9. Sokol Zákolany. K jedinému podzimnímu bodíku přidal přes zimu posílený tým devět, ani to však k opuštění z poslední pozice nestačilo. Ztráta byla příliš velká. Vyhrály derby v Otvovicích (3:1), vzápětí rozstřílely Pchery (4:0) a na zákolanské poměry úchvatnou sérii ukončily výhrou nad Lidicemi (4:2).