IV. třída C: Slaný zvládlo šlágr a je druhým postupujícím

Kladensko - Slaný je už ve III. třídě. Ve šlágru kola po bezbrankové půli rozstřílelo Slatinu (výborně jí v úvodním poločase držel brankář Putz), která uznala, že soupeř vyhrál zaslouženě.

2.6.2008

Ilustrační fotoFoto: Jiří Nagy

Mrzelo ji však, že rozhodčí v její prospěch nenařídil v první půli penaltu za faul na Řepu. Skóre otevřel ve 48. krásným vlastencem R. Schönfelder (Průcha, Peška, Kudrna, Volf).

Derby v Buštěhradu zvládli domácí borci. Byť ale byli lepší, prohrávali (Lenghart z PK) i vinou výborného brankáře Nykla (Lenghart z PK), po obrátce však Nachtigal a Chaloupka stav otočili.

Pouze v devíti hrající Zákolany utrpěly ostudný debakl v Třebichovicích, které se tím zbavily posledního místa. Jediný gól dali Zákolanští z desítky Míkou.

Tabulku po víkendu uzavírají Pchery a nemusely by. V Otvovicích totiž otočily z 2:0 na 2:3, závěr ale patřil domácím, kteří vyrovnali a v nastavení Helebrantem i rozhodli.

Knovíz přijela do Uhů s torzem týmu, přesto výsledkově až tak nepropadla.

Výsledky: Slaný B-Slatina 5:0, Třebichovice B-Zákolany 7:1, Uhy B-Knovíz B 4:1, Buštěhrad-Hřebeč B 2:1, Otvovice B-Pchery B 4:3.