Dvě minuty před koncem utkání v Hrdlívě poslal Kačici na první místo Jan Heller. Ve vyrovnaném souboji domácí vedli 1:0 (Tuháček z PK) a také vyrovnali na 2:2 (Kasl). Na zmíněnou trefu ale už nestihli odpovědět.Další branky vítězů zaznamenali Petr Heller aTancoš z PK. První jejich desítku nedal Kindl (9.), jenž bylvyloučen (80.).

Bratroničtí vyklidili vedoucí pozici na Braškově. Osudem jim byl soused a kamarád z Bratronic Žák, kterýse drze postavil k exekuci penalty a dal z ní jediný gól zápasu. To poražení třikrát nastřelili konstrukci.

Díky třetí výhře za sebou má Dubí jen tři body na čelo. Povinný zisk na hřišti posledních Pcher mu zajistily branky Slezáka, Říhy a Větrovce.

Tuchlovičtí dali proti Hřebči první a poslední gól zápasu. Byli to ale hosté, kdo tahaliza delší konec provazu. Nejhezčí jejich gól vstřelil Danda, jenž volejem z 25 m upravil na 4:2 (Laštovka, Fišer, Klír - Urban 2, Sádecký, Týč, Danda).

Lidice vyklízí pozice. Potřetí za sebouprohrály, tentokrát ale podlehly Družci, jenž natáhl vítěznou šňůru na pět a z chvostu tabulkyje rázem v jejím středu.Domácí ale zásluhou trefy Pazijevskeho vyhráli poločas. Dali idali poslední gól utkání (M. Luka), jenže mezi tím se třikrát trefili hosté.

Třebichovice ztratily ve Svinařově vedení 2:0 a ke konci utkání takédva vyloučené hráče. Bojovní domácí snížili Charvátem a v 80. minutě stejným hráčem i vyrovnaly.

V prvním poločase smečenskýstřelec F. Pokorný dvěma výstavními trefami vyhnal pavouky z šibenic Přítočna a v 60. min. nekompromisní dorážkou dokončil své střelecké představení. Skóre poklidného zápasu uzavřelTrubáček. Hosté museli oslovit vysloužilé borce a jejichvěkový průměr byl nad 40 let. Navíc se jim v úvodní části zranil brankář ačapat musel49letý asistent L. Studnička.

Libušín se proti Újezdu mohl spolehnout na střelecký apetit Muchy, autorahattricku. Jednou se do střelecké listiny zapsali J. Volf a Jun.

Výsledky:Libušín B – Pl. Újezd 5:1, Tuchlovice C – Hřebeč B 3:5, Smečno – V. Přítočno B 4:0, Hrdlív B – Kačice 2:3, Lidice B – Družec B 2:3, Braškov B – Bratronice 1:0, Pchery B – Dubí 0:3, Svinařov – Třebichovice 2:2.

Středa (14.30):Bratronice – Libušín B, Družec B – Dubí, Kačice – Třebichovice, V. Přítočno B – Svinařov, Hřebeč B – Pchery B, Pl. Ujezd – Braškov B, Tuchlovice C – Lidice B, Smečno – Hrdlív B.