Překvapení se zrodilo v Dubí, jemuž připravily první prohru Lidice. Jedinou branku poražených zaznamenal Slezák, na dva zásahy vítězů to bylo málo.

Na dosah špičky tabulky se drží Družec, jenž v utkání o třetí místo nejtěsnějším poměrem zdolal silnou Kačici. Ta se prosadila pouze ze značky pokutového kopu. Jeho exekutorem byl L. Rác.

Hostouň měla tentokrát štěstí. Žehrovice byly nejběhavějším soupeřem, na kterého zatím narazila. Nezabalily to ani za stavu 0:3, kdy vstřelily dvě branky. Vítězové ale pojistky vystavili záhy (Hurský 2, Faigl, Fábry z PK, Žíla).

Také po souboji s Hrdlívem jsou bez výhry Třebichovice. Derby hrály od 32. minuty bez vyloučeného Mračka (1:1) a přesilovku hosté využili k dvoubrankovému vítězství. Za domácí se dvakrát trefil Fuksa, hosty Hádl (2), Vondrák a Mostek (PK).

Výhry se konečně dočkalo Smečno, na půdě Buštěhradu to však byla víceméně povinnost. O sedm branek vítězů se podělili: Naiman (3), Král (2), Kasák a Kutil.

Bratronice obléhaly 90 minut branku Pleteného Újezdu, nebyly však schopny vstřelit gól ani vážněji ohrozit svatyni hostů. Pouze ve druhém poločase obě mužstva nastřelila konstrukci. Hosté tak podruhé venku udrželi čisté konto.