"Pro náš klub to je další velmi zajímavá návštěva a měl jsem velmi příjemný rozhovor s trenérem Karlem Havlíčkem. Vyzdvihl krásu našeho areálu, a i když se nakonec trénink uskutečnil na druhém fotbalovém hřišti, vládla maximální spokojenost. Stav hrací plochy byl naprosto perfektní, stejně jako poskytnuté zázemí," hodnotil krátkou návštěvu reprezentantů manažer Čechie Rastislav Stříška.

S týmem dorazil také bývalý vicemistr Evropy z roku 1996, brankář Petr Kouba. Někdejší slavný sparťan má kořeny v Kladně, kde za Lokomotivu (Slavoj) chytával jeho táta Pavel, rovněž slavný brankář a člen týmu vicemistrů světa z Chile 1962.

Zadák Petr Duchoň dal druhý gól Tuchlovic na Tempu.
Mizerná generálka Tuchlovic. Šestka v čeřenu a ještě přišly o Kubů

Během tréninku si trenér Karel Havlíček našel čas na pozdravení a „plácnutí si rukou“ s žáky doberské Čechie. "Prý se již často nevidí, že by se v dnešní době domluvilo tolik dětí a šli si při nedělním odpoledni jen tak kopnout," usmál se Rastislav Stříška.

Společná fotka na závěr byla podle něj pro doberské děti velkou radostí. "Kdo ví, třeba si někdo z nich za pár let také přijede na Dobrou zatrénovat se lvíčkem na prsou… Tak ať se mladým Čechům dvojzápas v Nizozemí vydaří," přeje národnímu týmu Rastislav Stříška.